gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tamer o limanda çok durmaz

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uğur’la ilişkisinin ortaya çıkması üzerine Tamer Karadağlı’dan tek celsede boşanan Arzu Balkan, sert konuştu: “Tamer çok flörtöz biri, o limanda da çok durmaz.” Hâlâ beni seviyor
    Tamer çok zor bir adamdır. Bir yere bağlı kalamıyor, yani çok flörtöz… Flört etmeyi, ilgiyi, beğenilmeyi seviyor. Bence zaafları var. Sanırım kendini rahat hissetmek ve hiçbir şey düşünmemek istedi. Bir şeylerden kaçtı. Ama o limanda da fazla uzun kalmaz. Ya o başka bir limana gidecek ya da liman halatları atıp onu bırakacak. Ama her ne olursa olsun, Tamer’in beni çok sevdiğini biliyorum.

Tamer o limanda çok durmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o halkını çok severdi

o halkını çok severdi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Liman

Liman

Korku ve şiddetten emin olmaya, rızık ve teşebbüse, sakin ve huzurlu hayata delalet eder.Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rahat, huzur, dertlerden, sıkıntıdan kurtuluştur. Rüyada liman görmek, yolculukla yorumlanir. Bu yolculuk sonunda büyük kazanca ve...
  3. Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Kimilerine göre küçük, aldığım derslere göre büyük, uzun ve de paylaşılası bir ömür yaşadım. Gün geldi acımdan kıvrandım, gün geldi mutluluklara teğet geçtim, gün geldi yer çekiminden etkilenmeyecek kadar mutlu oldum ama yaşadım, hep hataya inat, hayatı seve seve yaşadım. Pişmanlıklarım oldu zaman zaman... Bazense keşkelerle tükettim saatleri, yanlışlarıma teslim oldum. Pişmanlıklarımın en...
  4. Oysa Çoktan SobeLedi Hayat..

Oysa Çoktan SobeLedi Hayat..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çok Güzel Dekoratif Oda Bölmeleri

Çok Güzel Dekoratif Oda Bölmeleri

Dekoratif Oda Bölmeleri Yeni, Çok Güzel Dekoratif Oda Bölmeleri, Evinizin büyük odalarında bölmeler mi yapmak istiyor sunuz? O zaman size çok ama çok şık öneriler sunuyoruz biz :) Evet Melek'ler, muhteşem şıklıkta ki dekoratif oda bölmelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş