gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Tamir / tamirci

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada her hangi bir yeri onardiginizi görmeniz, borcumuz varsa ödeyeceginize veya hastaniz varsa veya hasta iseniz iyileseceginize, gurbette kimseniz varsa gelecegine, evde hamile biri varsa bir çocugu olacagina isarettir. Bir şeyi yahut yeri onarmak maddi ve manevi dağınıklığın gitmesine, borcu ödemeye; Tamirci görmek, hayırsever ve iylik ehli bir kimseye delalet eder.

Tamir / tamirci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bilgisayar tamiri

bilgisayar tamiri

burayı tıklayınız :D:D:D:D:D yakında bende böyle tamir yapcam
  3. Cem Karaca - Tamirci Çırağı

Cem Karaca - Tamirci Çırağı

gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar elleri ak yumuk yumuk, ojeli tırnakları nerelere gizleşin şu avucum nasırları otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye görür görmez vurularak başladım ben sevmeye ayağında uzun etek dalga dalga saçları ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları bi romanda okumuştum buna benzer bir şeyi çıldı...
  4. Cem Karaca-Tamirci çırağı

Cem Karaca-Tamirci çırağı

Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlumun ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dun bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendı uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt...
  5. Laparoskopik Tüp Tamiri

Laparoskopik Tüp Tamiri

laparoskopik tüp tamiri nedir,laparoskopik tüp tamiri nasıl yaplır,tıkalı tüplerin açılması,kapalı tüplerin açılması,laparoskopi hakkında bilgiler Kadınlarda infertilite nedenleri arasında tüplere bağlı problemler % 25-35 arasında yer tutmaktadır. 1977 yılında ilk kez İngiltere ve Kanada’da tıkalı veya bağlanmış tüplerin mikrocerrahi yöntemi ile açılması operasyonları başarıyla...

Sayfayı Paylaş