gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tamirci ve Sarisin Kadin... :)

puhahahahahahahaaa.valla koptum emegıne saglık..

Tamirci ve Sarisin Kadin... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MFÖ - Sari Laleler

MFÖ - Sari Laleler

Uykulu gözlerle döndüm Rüyamdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından Sen olmasan buralara gelemezdim ben Sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden Nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam Dayanamam kıskanırım seni paylaşamam Satırlar uçar gider aklımdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından. Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından Sen olmasan buralara...
  2. Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus...

Sari...Beyaz...Sari...Seviyormus...

Sariya düskünlügüm Papatyalardan kalma... Beyaz i karalamamin sebebi de O...Hep sarisi kalmistir elimde herseyin...Beyazlari hep koparip koparip yok etmisim...Acimamisim...Hep oyundan saymisim...Sevmiyor ciktikca...Yeni bir papatya kopartmisim...En son seviyor cikinca rahatlamisim...Ben biliyordum...Bende seni demis...gülümsemisim Aski yasamak icin karsilik beklememek...
  3. Tamir / tamirci

Tamir / tamirci

Rüyada her hangi bir yeri onardiginizi görmeniz, borcumuz varsa ödeyeceginize veya hastaniz varsa veya hasta iseniz iyileseceginize, gurbette kimseniz varsa gelecegine, evde hamile biri varsa bir çocugu olacagina isarettir. Bir şeyi yahut yeri onarmak maddi ve manevi dağınıklığın gitmesine, borcu ödemeye; Tamirci görmek, hayırsever ve iylik ehli bir kimseye delalet eder.
  4. Cem Karaca - Tamirci Çırağı

Cem Karaca - Tamirci Çırağı

gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar elleri ak yumuk yumuk, ojeli tırnakları nerelere gizleşin şu avucum nasırları otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye görür görmez vurularak başladım ben sevmeye ayağında uzun etek dalga dalga saçları ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları bi romanda okumuştum buna benzer bir şeyi çıldı...
  5. Sari EŞref (yetkİn Dİkİncİler)

Sari EŞref (yetkİn Dİkİncİler)

SARI EŞREF (YETKİN DİKİNCİLER) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Sarı Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Kara Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Reyhan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Kara Eşref’in kız kardeşidir.

Sayfayı Paylaş