gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eser rüzgar dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınırmı
    Ben her bahar mutsuzum
    Geçiçi sitem edip
    Acıyı içeceğim
    Kendime fırsat verip geçeceğim
    Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim
    Benim için mutlu olmak hayal kurmak
    Ben her bahar
    Ben her bahar
    Ben her bahar mutsuzum...
    Göçen kuşlar çaldılar baharımı
    Ben yarından umutsuzum
    Hasret tüketti umutlarımı
    Ben her bahar mutsuzum
    Geçici sitem edip
    Acıyı içeceğim
    Kendime fırsat verip geçeceğim
    Hayallere dalıp
    Mutluluğu göreceğim
    Benim için mutlu olmak hayal kurmak...

Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şey bahar tadında yaşanırsa

Her şey bahar tadında yaşanırsa

Umuda umutsuzluklar yükleme; zordur sevda sancıları ?. Kurşun yarası gibi değildir kesip dikip kapatamazsın bir solukta, şiş yarası gibidir bırakırsın ince ince sızılarla canını yakarak kapanır sevda yarası? Her aydınlıkta bir karanlık , her karanlıkta bir aydınlık görürsün yürüdükçe her umutsuzluk bir umuda bağlar yoluna gün gelir üzüldüğüne üzülürsün? Sanat gibidir sevda ilmek ilmek işlersin...
  2. Tan - Her Bahar

Tan - Her Bahar

Eser rüzgar Dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınır mı Ben her bahar mutsuzum Geçici sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Ne yazık her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Göçen kuşlar Çaldılar baharımı Ben yarından...
  3. Yüregi Bahar Kokan Her Anneye

Yüregi Bahar Kokan Her Anneye

Yüregi Bahar Kokan Her Anneye Ben dogali çok oldu anne… Bunu en iyi bilen sensin…. Bu mektubu da senin hatirina bu özel günde tüm meleklere yaziyorum…… Beni adam olsun diye dogurdugunu ve binbir türlü çileyi benim yüzümden laf olsun diye çekmedigini anlayabiliyorum. Hayat o kadar kisa geliyor ki artik bana seni çocuklugumda hatirlar gibi görüyorum yanina gelipte boyumu senle ölçtügümü...
  4. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş