gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar aranızda Tan sevenler var mı bilmiyorum ama ben çok seviyorum sizden de bana biliyorsanız Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  2. çalın oynasın lar

çalın oynasın lar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözlerini bilen var mı aranızda eğer ki bilen varsa lütfen bana Tan Sevda Sözlerini yazın.
  4. Tan Yok Şarkısı Sözü lazım bana

Tan Yok Şarkısı Sözü lazım bana

Arkadaşlar bana acil tarafından Tan Yok Şarkısının sözleri lazım aranızda Tan Yok Şarkısı Sözünü bilen var ise yazsın lütfen.
  5. Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Tan Çal Oyna şarkısının sözleri Tan Çal Oyna şarkı sözü Genç şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Tan Çal Oyna şarkısının sözleri ile karşınızdayız melekler :) Güzelsin edalısın arızan var yalancısın Benimle kuralcı ol adapte ol uyar mısın İnanmadım gerçeklere gerçekten yaralandım Bak herkes haklı çıktı umutlar yarım Boşver her günün arkasında yepyeni bir umut var O halimide zalimide bilir...

Sayfayı Paylaş