gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tan Çal Oyna şarkısının sözleri Tan Çal Oyna şarkı sözü

Genç şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Tan Çal Oyna şarkısının sözleri ile karşınızdayız melekler :)

Güzelsin edalısın arızan var yalancısın
    Benimle kuralcı ol adapte ol uyar mısın
    İnanmadım gerçeklere gerçekten yaralandım
    Bak herkes haklı çıktı umutlar yarım
    Boşver her günün arkasında yepyeni bir umut var
    O halimide zalimide bilir yananı görür
    Unutma ki adaletin de bir tarzı var

Çal oyna gelsin sazın sözün
    Yine gelecek gitsin görsün
    Bakalım kaç gün dayanacak
    İki gün ayrı kalanın hesabını
    Kaçırdım keçisini meçisinide bırak
    Hangi giden dönmemiş ki sen kaçamayacaksın
    Kaçamayacak

Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  2. çalın oynasın lar

çalın oynasın lar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  4. Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı Yazgım şarkı sözleri Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı birbirinden güzel dizi müzikleri ile hayranlık toplayan Müzisyen Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Bu güzel şarkıyı Kuzey Güney dizisinde dinledik :) Yazgım seninle değişecekse Değiştir sana ait Geri dönülmez o yollara Itip mahf etme bizi Gel benle sevineceksen Gel hadi...
  5. Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Arkadaşlar aranızda Tan sevenler var mı bilmiyorum ama ben çok seviyorum sizden de bana biliyorsanız Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.

Sayfayı Paylaş