gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Düşünme Beni

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

günler gecti aylar gecti dönmedin hala aşkın bende bir yara gibi gecmedi hala seni kıymetini eller nerden bilir
    benden sonra onlar sana çok zor gelir
    düşünme beni gamsız diye düşünme beni duygusuz diye
    adını sayıklar dururum
    aşkın çıkmaz bir yol olsa bile
    düşünme beni düşünme.... düşünme vicdansız diye
    adını sayıklar dururum

düşünme bıraktıgım yerde bulurum seni
    yeterki bıraktıgım gibi
    yada en azından bir o kadar severken

düşünme beni gamsız diye düşünme beni duygusuz diye
    adını sayıklar dururum

Tan - Düşünme Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Bence Aç Kollarını

Tan - Bence Aç Kollarını

Israr ediyor Seni göre göre Deli gibi atıyor kalbim Zor geliyor Gece gündüze ermeden Sabaha aydım Aç kollarını Canım diye sarayım seni Öp şu dudaklarımı Ver bir nefes doyayım Gülüşün, öpüşün, iç çekişin Tam not bence Sevişin, bakışın beni yakışın Tam not Biliyor biliyor Adı gibi biliyor bence Geliyor geliyor Ateş gibi yanıyor bence Söz - Müzik: Tan Taşçı
  2. Lokavtın tanımı

Lokavtın tanımı

Madde 26 - İşyerinde faaliyetin tamamen durmasına sebep olacak tarzda, işveren veya işveren vekili tarafından kendi teşebbüsü ile veya bir işveren kuruluşunun verdiği karara uyarak işçilerin topluca işten uzaklaştırılmasına lokavt denilir. Toplu iş sözleşmesinin yapılması sırasında uyuşmazlık çıkması ve işçi sendikası tarafından grev kararı alınması halinde bu Kanun hükümlerine uygun olarak...
  3. tan:::geçer

tan:::geçer

Hep aynı hikaye Gönlüm düşünce aşka Her ayrılık aynı Yalnız kişiler başka Hep aynı yalnızlık Aynı tanıdık telaş Hep aynı herşey aynı Sanki birbirine eş Geçer geçer daha öncekiler gibi Bu da geçer Neler neler geçmedi ki Yine düşer Deli divane gönlüm aşka aşka Aşka vurgunum ben Hep aynı heyecan Aynı çocuksu ...
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. Tan - İşaret

Tan - İşaret

Durma hadi bişey yap Oyna hadi kıvır bana Farkettir gir kanıma Herkes farkında Kirpiğini süz bana Hayranın tam karşında Sabrım yok deliriyorum Seni seçtim istiyorum Sustum ama bir pusuda Bir işaret bekliyorum Mis çiçeği beyaz melek Ben iki dirhem bir çekirdek Masum bir günaha girmek için Bir işaret bekliyorum Yar ne varsa bende yar Ateşin ilacı saçının rüzgarı Hazırım bak, bil ki sen de...

Sayfayı Paylaş