gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Geçer

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep aynı hikaye Gönlüm düşünce aşka Her ayrılık aynı
    Yalnız kişiler başka

Hep aynı yalnızlık
    Aynı tanıdık telaş
    Hep aynı herşey aynı
    Sanki birbirine eş

Geçer geçer daha öncekiler gibi
    Bu da geçer
    Neler neler geçmedi ki
    Yine düşer
    Deli divane gönlüm aşka aşka
    Aşka vurgunum ben

Hep aynı heyecan
    Aynı çocuksu hayat
    Ben böyle biraz deli
    Sen de bir an öyle kal nasıl olsa

Geçer geçer daha öncekiler gibi
    Bu da geçer
    Neler neler geçmedi ki
    Yine düşer
    Deli divane gönlüm aşka aşka
    Aşka vurgunum ben

Tan - Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Serhoşlaştım

Tan - Serhoşlaştım

Yaşlarla yürüyorum karanlıklara Güya bıakacağım seni siyahında Yaşlarla yürüyorum karanlıklara Güya bıakacağım seni siyahında Başka kollarda, yabancı ellerdesin Dayanamıyorum, yetti gel canıma Başka kollarda, yabancı ellerdesin Dayanamıyorum, yetti gel canıma Dalıp gitmeklemi geçecek bu ömrüm Şarkılarda iççekmekmidir her günüm Sen başka sefalarda, ben bu hallerde Hep susacakmıyım,...
  2. Tan resimleri

Tan resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Klasizm Tanımı

Klasizm Tanımı

resimde klasizm klasizm tanımı resimde akımı ressamları Klasizm Klasizim,17. yüzyılda monarjinin egemen olduğu dönemde Fransa'da ortaya çıkmıştır. Gerçeğin yalnızca akıl yoluyla bulunacağı savunulur. Sanat ideal insanı ele almalıdır, sanat eseri ahlaka uygun olmalıdır. Şairin ya da yazarın yaratma evrenini belirli ölçülerde kurallara dayandırmayı amaçlayan bu akımın düşünsel yapısı...
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...

Sayfayı Paylaş