gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tan 'ın Seslendirdiği Profesör Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tan Profesör şarkısının sözleri Tan Profesör şarkı sözü

Sevgili melekler, genç gurbetçi şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Profesör şarkısıyla karşınızdayız. İşte Tan Profesör şarkısının sözleri..

Yıldızları saysam tatklit olur sana
    Bendeki rakam prefesör şaşırtır
    Elimde bir lamba karanlıktan korkma
    Bendeki enerji dünyanı ışıltır
    Yüküm ağır sanma sırtlarda taşınır
    Taşırım sırtımda sırtım mı aşınır
    Asıl sana bomba küçücük dünyamda
    Bir kenara koy benim gibi yakışır
    Yakışır yakışır
    Tak koluna benim gibi yakışır
    Bak sağına soluna
    Yakışır yakışır
    Bak sağına soluna
    Büyüksün anladık saygımız var
    Bizim de bir bildiğimiz felsefemiz var
    Bir garip dünya yanmam ateşinde
    İçim dışım temiz benim ne yanlışımız var

Yakışır yakışır
    Bi bak sağına soluna

Tan 'ın Seslendirdiği Profesör Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan Profesör Şarkısı Sözü yazar mısınız

Tan Profesör Şarkısı Sözü yazar mısınız

Selam arkadaşlar herkese bol neşeli ve sağlık dolu bir gün diliyor ve sizden mümkünse bana Tan Profesör Şarkısı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  2. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Ne söylesem sana boş gelir Ne çok görsen de sen az gelir Hayat bu incitir Hayat...
  3. Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü Hande Yener Dön Bana şarkısının sözleri Sevgili melekler, eurovision şarkı yarışması öncesi bizi temsil etmesi halk tarafından çok istenen ancak seçilmeyen Hande Yener sonradan eurovision ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuştu. Bu konumuzda ise Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü ile karşınızdayız. Buyrun... :) Geceler zor Işığım yok Yalanım yok Seni...
  4. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  5. Adele'in Seslendirdiği Rolling In The Deep Şarkısı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yarışması

Adele'in Seslendirdiği Rolling In The Deep Şarkısı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yarışması

Bir Şarkısın Sen Rolling In The Deep Şarkısı Rolling In The Deep Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde Grammyli dünyaca ünlü şarkıcı Adele'in seslendirdiği Rolling In The Deep adlı parçası yarışmacılardan Dileknur Gülal tarafından söylendi. Biz de bu konumuzda Rolling In The Deep Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) There's a fire starting in my heart,...

Sayfayı Paylaş