gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Kalbime Gömüyorum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sana bir şarkı daha yapacağım, adı unuttum seni olacak. belki de kimseleri aramıyorum,
    tanrım bu yaraları kim saracak?

karşımda resmin duruyor
    günlerim sensiz geçiyor
    bir ömür böyle nasıl sürecek
    dayanamıyorum..

zaman nasıl hızlı geçiyor..
    gözlerim dolu dolu oluyor.
    saatlerce bizi izlemeye
    doyamıyorum

şimdi kalbimi mi beynimi mi dinleyim
    anlamadım ki ben şimdi neyleyim?
    seni çıkarıp içimden atamıyorum

hayır hayır ama artık olmaz,
    bundan böyle yerin dolmaz..
    seni çaldığın kalbime gömüyorum.

Tan - Kalbime Gömüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Asla

Tan - Asla

Yaş dökmesin gözlerin Ağlatır sözlerim Unuturum sanma Şimdiden özledim Sanmaki bitiyoruz Sanma ki tükenecek Tarifsiz bu sevda ilelebet sürecek Uzak diyarlarda yolunu gözledim Bekledim umarsız Senle ben istedim Asla kalbime gömemem Seni bir kalemde silemem Güneş olupta doğarım bir sen bir ben Uzak diyarlarda...
  2. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  3. Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum

Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum

AnLadım ki: herkesin kendine göre bir boşLuğu var, AnLadım ki : her boşLuk bir başkasınınki iLe doLar… Usta birer katiLiz hedefini şaşırmayan, birbibirimizi öLdürüp duruyoruz günLerdir. Başka bir gezegendeyiz, düştüğümüz yeryüzü hüzün. Ayın rengi soLuyor, yeni bir yangınLa uyanıyor gece. AkLımın duvarLarına dokunuyorum; burukLuğunu soLuyor nefes nefese kaLbim. yerini değiştirip sürekLi, bir...
  4. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  5. Asker'in tanımı

Asker'in tanımı

askerliğin tanımı komik askerin tanımı komik ASKER.... 460 gün uzunluğunda 15 ay genişliğinde 75cm çapında düdükle kalkan ...düdükle yatan dayakla uslanan traşla süslenen kurufasulye ve pilavla beslenen 89 / 4 model 21 beygir 10 barfiks 10 şınav 50 mekik gücünde Subayın geri tepmesiyle Uzmanın ileri itmesiyle tek tek ve seri dayak yiyebilen bot ile kep arasında kalmış palaska ile...

Sayfayı Paylaş