gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tan Sevda Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tan Sevda Sözlerini bilen var mı aranızda eğer ki bilen varsa lütfen bana Tan Sevda Sözlerini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tan Sevda Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sevda Sözleri

Kargo - Sevda Sözleri

sevda sözleri söylerim ben gördüklerimden sonra zamansız itiraflar kaybolan pişmanlıklar dürüstlük sonum oldu başka birinin ellerindesin yaptıklarımdan sonra bakışlar gülüşler hepsinden daha özel rüyalarımda benimlesin dünyanın sonu olmasa da duygular beni aldatsa da görmesemde,duymasam da inanmakta zorlansam da istesem de,bulmasam da yanında hiç olmasam da sevgiyi onda buluyorsun...
  2. Tan - Sözümü Tutamadım

Tan - Sözümü Tutamadım

Sana bir şarkı daha yapacağım Adı unuttum seni olacak İyi niyetle söylenen Yalanlar günah olmazmış Bilmiyorum Niye söyledim hasta kalbime Uyudum yenildim Zamana direndim Kurduğum hayalmiş affet Yarım aklıma yenildim Mühim olan sadece sendin Sen yoksan çiçek de yok Hayatta yok Bebekte ondan sonra Ölüm mü olur Zaman mı durur Ruhum kafeste Unuturum demiştim ya Sözümü tutamadım gülüm Öyle...
  3. sevgiliye sevda sözleri

sevgiliye sevda sözleri

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime Ve tam olarak Nerde tüm aşklarımın Leş kokulu Cesetleri !!!! Bir deniz kabuğu,bir martı soluğu,yakamoz buğusu gibi yalın.. Hasretimi anlatan bir şiir,huzur veren bir melodi, Korkutan bir yalnızlık...
  4. Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Arkadaşlar aranızda Tan sevenler var mı bilmiyorum ama ben çok seviyorum sizden de bana biliyorsanız Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.
  5. Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Selam kardeşlerim sizden bir ricam olacak Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum paylaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş