gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Sözümü Tutamadım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sana bir şarkı daha yapacağım Adı unuttum seni olacak
    İyi niyetle söylenen
    Yalanlar günah olmazmış
    Bilmiyorum
    Niye söyledim hasta kalbime
    Uyudum yenildim
    Zamana direndim
    Kurduğum hayalmiş affet
    Yarım aklıma yenildim
    Mühim olan sadece sendin

Sen yoksan çiçek de yok
    Hayatta yok
    Bebekte ondan sonra
    Ölüm mü olur
    Zaman mı durur
    Ruhum kafeste

Unuturum demiştim ya
    Sözümü tutamadım gülüm
    Öyle bir unutmak ki
    Zor gelir sanki bir ölüm
    Her defasında anlattım
    Sen yalnız sen ben ağlatın
    Şimdi bir tek dileğim var
    o gül yüzün solmasın

Tan - Sözümü Tutamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  2. Güneşi Tutamadim İlahisi

Güneşi Tutamadim İlahisi

bir kıyamet böldü uykularımı geceyi aşamadım umuttu sevinçti yarının adını ben düğünlerde kaldım }2x gel aman diliyor gök yağmur vermiyor umutsuz kaldım gel aman demiyor gök yağmur vermiyor yıkıldım kaldım güneşi tutamadım bir soluk alamadım umuttu sevinçti yarının adını ben düğünlerde kaldım }2x üstüme çöksün de dağlarına taşlar günahım beni sarmasın bilirim yalandır biter bu rüya gözlerim...
  3. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  4. Asker'in tanımı

Asker'in tanımı

askerliğin tanımı komik askerin tanımı komik ASKER.... 460 gün uzunluğunda 15 ay genişliğinde 75cm çapında düdükle kalkan ...düdükle yatan dayakla uslanan traşla süslenen kurufasulye ve pilavla beslenen 89 / 4 model 21 beygir 10 barfiks 10 şınav 50 mekik gücünde Subayın geri tepmesiyle Uzmanın ileri itmesiyle tek tek ve seri dayak yiyebilen bot ile kep arasında kalmış palaska ile...
  5. İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım

İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım

diyet çeşitleri, diyet hataları, diyet listesi, Itiraf ediyorum, bende hepinizle birlikte diyet´e baslayacaktim... ama malesefe... ya unuttum yada cok aciktim... stressden herhalde..... Ama bugünden itibaren söz size, bende basliyorum.... Z A Y I F L I Y C A M..... kesinlikle ......suan 58kg iki haftada 54 kg düsmek istiyorum... Simdilik su sakiz diyetini deneyecegim... Insallah Allahim...

Sayfayı Paylaş