gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Yağdır Günahları

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Affet bu kalp sensiz olamaz narindir Tek seni seven köşesi derindir Sessiz ve karanlık olur görünmez karşılık verilir
    Suçluyum kabul ediyorum haklısın biliyorum hazırım

Yağdır günahları üstüme soyundum gururum elimde
    Yenildim dizlerimin üstünde
    Eğildim yalvarıyorum

Affet bu kalp sensiz olamaz narindir
    Tek seni seven köşesi derindir
    Sessiz ve karanlık olur görünmez karşılık verilir
    Suçluyum kabul ediyorum haklısın biliyorum hazırım

Yağdır günahları üstüme soyundum gururum elimde
    Yenildim dizlerimin üstünde
    Eğildim yalvarıyorum

Yağmurdan günah olsan yağsan üstüme
    Gözyaşım olduğum sele düştüm aksan üstüme
    Hatalarım ayıbım olsan seninle birlikte razıyım yine yağdır

Tan - Yağdır Günahları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  2. Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pamuk dudakli, Gozu siyahli Öyle sevdin ki bak izi kaldi Güzel suratli, gülüsu farkli Tadin öylece damagimda kaldi Günahsa günah oldu Bi kere tenin tenime deydi bi kere ne sen bekledin ne ben sadece Hersey aniden Oldu bi kere
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  5. Asker'in tanımı

Asker'in tanımı

askerliğin tanımı komik askerin tanımı komik ASKER.... 460 gün uzunluğunda 15 ay genişliğinde 75cm çapında düdükle kalkan ...düdükle yatan dayakla uslanan traşla süslenen kurufasulye ve pilavla beslenen 89 / 4 model 21 beygir 10 barfiks 10 şınav 50 mekik gücünde Subayın geri tepmesiyle Uzmanın ileri itmesiyle tek tek ve seri dayak yiyebilen bot ile kep arasında kalmış palaska ile...

Sayfayı Paylaş