gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Yalancı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dokunmayın, Gelmeyin üstüme Kendimde değilim bu günlerde
    Hele sen şöyle bir dur gönül
    İlk önce ben ağlayacağım

Seni aşkımla büyüttümm
    Ne dedinse kabullendim
    Adaletin bu mu
    Yalancı

Artık sevmeyeceğim
    Ölsemde dönmeyeceğim
    Bu son oyunundu bana
    Yalancı

Kötü günler geride kaldı
    Mutluluk bulacağım
    Sende kahrolacaksın
    Yalancı

Tan - Yalancı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Aşkım

Tan - Aşkım

Aynı mehtaba bakıp Aynı yıldızı sen de izliyor musun? Aynı filmi seyredip Aynı sahnede sen de ağlıyor musun? Aynı kitabı okuyup Aynı satırı sen de çiziyor musun? Affına sığınıp Bi cahillik edip Sana sesleniyorum Her gece dua edip hayallere dalıp Seninle yaşıyorum Şimdi zamanı geldi sana haykırıyorum uyuyor musun? , duyuyor musun? Aşkım Aşkım Bu gece kendime şaştım Gururum kapalı bir...
  2. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  3. Tan Moskova'da

Tan Moskova'da

bakalım Tan Sağtürk'ün bu aşkı ne kadar sürecek........ TAN MOSKOVA'YA GİTTİ! TAN SAĞTÜRK, UĞRUNA RUSÇA ÖĞRENDİĞİ RUS SEVGİLİSİNİN AİLESİYLE DE TANIŞTI. ÜNLÜ BALET MOSKOVA'DA ÇOK KEYİFLİ BİR HAFTA GEÇİRDİ.. Geçtiğimiz aylarda Bergüzar Korel'le evliliğin eşiğinden dönüp, sonra Rus sevgilisi Alona ile objektiflere yakalanan Tan Sağtürk, beraberliğini gözlerden uzak yaşıyor. Rus sevgilisi...
  4. Takının Tanımı

Takının Tanımı

Günümüzde genç - yaşlı bütün kadınlar az yada çok takı sahibidir ve yine bütün kadınlar takı takmayı sever. Peki hiç düşündünüz mü Melek'ler, takının tanımını ve tarihini ? O halde buyrun, öğrnelim:) Takı, tarihin çok eski zamanlarından bu yana insanoğlunun hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Eski zamanlarda daha çok pratik amaçlarla gündelik hayatımızda yer alan takı ve...
  5. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...

Sayfayı Paylaş