gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

tan-yıldızlarda kayar

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Adı: Tan Albüm Adı: Yıldızlarda Kayar

Çıkış tarihi: 2008

Yapımcı Şirket: Erol Köse

Albümdeki Şarkılar

1-Yıldızlarda Kayar
    2- Aman Aman
    3- Söyleme
    4- Güneşe Luzüm Olmaz
    5- Güneşe Luzüm Olmaz (Techno)
    6- Gözlerin
    7- Aman Aman (Club Mix)
    8- Yıldızlarda Kayar (Remix)
    9- Söyleme (Karaoke)
    10- Yıldızlarda Kayar (Karaoke)

tan-yıldızlarda kayar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Yıldızlarda Kayar

Kıraç - Yıldızlarda Kayar

Karanlık gecelerimin yıldızı sensin Hep böyle bekletip hep söyletirsin Hep yalan yeminler hep yalan sözler Birgün gerçek olup gelemezmisin gelemezmisin? Yıldızlarda kayar durmaz yerinde Solar güzelliğin kalmaz yüzünde Sensiz can verirken Son nefesimde bir yudum su vermeye Gelemezmisin gelemezmisin? Ayrılık dünyamı karartmadan gel Simsiyah saçımı ağarmadan gel Şimdilik güzelsin herşey...
  2. Ferdi tayfur- yıldızlarda kayar

Ferdi tayfur- yıldızlarda kayar

Karanlik Gecelerİmİn Yildizi Sensİn Hep Benİ Bekletİp, Hep SÖyletİrsİn Hep Yalan Yemİnler, Hep Yalan SÖzler BİrgÜn GerÇek Olup Gelemezmİsİn Yildizlar Da Kayar Durma Yerİnde Solar GÜzellİĞİn Kalmaz YÜzÜnde Sensİz Can Verİrken Son Nefesİmde Bİr Yudum Su Vermeye Gelemez Mİsİn Aydinlik DÜnyami Karartmadan Gel Sİmsİyah SaÇimi AĞartmadan Gel Şİmdİ GÜzelsİn HerŞey Senİnle Senİ Son Defa GÖrmem Belkİ...
  3. Ben çocukken bir tek yıLdızLar kayardı..!

Ben çocukken bir tek yıLdızLar kayardı..!

yıldızlarla ilgili masal yıldızlarla ilgili masallar yıldız ile masallar sözler yıldız ile sözler MasaLLar bana yazıLmamış.. Benim hayatımda saat asLa 12′yi vurmaz.. Kırmızı başLık taksam kurt biLe takıLmaz peşime, Gidecek anneannem de yok ki artık, Üvey annem biLe yok beni şömine önü eziyetLere bırakacak, Şeker evLerden korktum hep, dişLerim çürüyecek diye.. Büyüdüm de kendim okudum masaLLarı...
  4. Yıldızlar Nasıl Kayarlar?

Yıldızlar Nasıl Kayarlar?

Geceleyin açık bir havada gökyüzünü seyrederken çeşitli renk ve parlaklıktaki yıldızların oluşturduğu o inanılmaz ve muhteşem manzaranın içinden bir yıldızın parlak bir çizgi çizerek kayıp gittiğini muhakkak görmüşsünüzdür. Bu sırada içinizden bir dilek tutup bu dileğin gerçekleşmesi için de gördüğünüzden kimseye bahsetmemişsinizdir herhalde. Çünkü insanlar arasında bir yıldız kaydığında o...
  5. Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı! Kahkahalarımı koruyarak! Oysa kılıcım yok! Gölgelerin gücü yok! Masallar bana yazılmamış. Benim hayatımda saat asla 12′yi vurmaz. Kurbağalar da beni sevmez zaten, neden prensim olsunlar Uyumuyorum ki öpülüp uyandırılayım, Kırmızı başlık taksam kurt bile takılmaz peşime, Gidecek anneannem de yok ki artık, Üvey annem bile yok beni şömine önü...

Sayfayı Paylaş