gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Zampara

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Zampara, zampara x 2 Bir dedin iki etmedim sevmediğin hiç bir yere gitmedim
    Esirgedim, kötü söyletmedim
    hepsi geçti merak bile etmedin
    Ama sen vefasızsın,
    kesseler bile acımazsın
    Sözümü iyi dinle,
    bundan sonra bende

Zampara gibi olacağım
    Her çiçeğe konup orda kalacağım
    Uçarım doymak bilmez iştahım
    seni tanımadan önceki adamım

Üzgünüm sana layık olamadım,
    fazla kalamadım
    Kurtardım kendimi,
    boş verdim her şeyi
    Oldum bende zampara

Sevgilim benim deli dolu sevgilim,
    uslanmaz senin iri gözlerin
    Yıllarca boşuna mı bekledim,
    hislerim vay benim emeklerim
    Ama sen vefasızsın,
    kesseler bile acımazsın
    Sözümü iyi dinle,
    bundan sonra bende

zampara gibi olacağım
    her çiçeğe konup orda kalacağım
    uçarım doymak bilmez iştahım
    seni tanımadan önceki adamım

Tan - Zampara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Geçer

Tan - Geçer

Hep aynı hikaye Gönlüm düşünce aşka Her ayrılık aynı Yalnız kişiler başka Hep aynı yalnızlık Aynı tanıdık telaş Hep aynı herşey aynı Sanki birbirine eş Geçer geçer daha öncekiler gibi Bu da geçer Neler neler geçmedi ki Yine düşer Deli divane gönlüm aşka aşka Aşka vurgunum ben Hep aynı heyecan Aynı çocuksu hayat Ben böyle biraz deli Sen de bir an öyle kal nasıl olsa Geçer geçer daha...
  2. Tan resimleri

Tan resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Klasizm Tanımı

Klasizm Tanımı

resimde klasizm klasizm tanımı resimde akımı ressamları Klasizm Klasizim,17. yüzyılda monarjinin egemen olduğu dönemde Fransa'da ortaya çıkmıştır. Gerçeğin yalnızca akıl yoluyla bulunacağı savunulur. Sanat ideal insanı ele almalıdır, sanat eseri ahlaka uygun olmalıdır. Şairin ya da yazarın yaratma evrenini belirli ölçülerde kurallara dayandırmayı amaçlayan bu akımın düşünsel yapısı...
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...

Sayfayı Paylaş