gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taner Tarlacı "Nihat Sevgilimi Çaldı" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

taner tarlacı nihat doğan sevgili canan taş reklam filmi kavgası resimlerei haberleri burada arkadaşlar. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında istenilen performansa sahip olamayınca Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılan ve bu yarışmada çılgın tavırlarıyla dikkat çeken Taner Tarlacı yarışmanın öne çıkan isimlerinden Nihat Doğan için "sevgilimi çaldı, bu mu delikanlılık" dedi. Taner'in bunu neden dediğini merak ediyorsunuz değil mi? O zaman Hürriyet Kelebek'te yer alan o haberi sizlerle paylaşalım Melek'ler:) “Survivor”da ‘kanka’ olan Nihat Doğan ile Taner Tarlacı’nın arası ‘kız meselesi’ yüzünden açıldı.

“YETENEK Sizsiniz Türkiye”nin ardından katıldığı “Survivor” yarışmasıyla ünlenen Taner Tarlacı, önceki gece Asmalımescit’te görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Tarlacı, bir reklam filmi için Canan Taş’la kamera karşısına geçen Nihat Doğan’a ateş püskürdü: “Duydum ki Canan’la Nihat reklamdan sonra sevgili olmuş. Nihat, Canan’ın eski sevgilim olduğunu biliyordu. İnsan kankasına bunu yapar mı? Bu nasıl kankalık? Her yerde ‘Ben delikanlıyım’ diye haykırıyor, bu mu onun delikanlılığı! Hiç boşuna inkar etmesin, benim kulağıma geldi. Nihat benim sevgilimi kaptı!”

Nihat doğan Cana Taş reklam filmi ve resimleri için BURAYA TIKLAYIN

Taner Tarlacı "Nihat Sevgilimi Çaldı" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  3. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  4. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
  5. tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

Sayfayı Paylaş