gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

taner ve taçmin in gittiği kazandıkları...bu müzik..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

taçmin ile taner sevgili mi taçmin ve taner sevgili mi 04.06.2011 tarihinde derya , taner ve taçmin in gittiği kazandıkları ödülde , muz a bindiklerinde çalan şarkı nedir??*

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şarkının adı : We Speak No Americano
    Söyleyen: Yolando Be Cool :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Haziran 2011
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şarkının adı : We Speak No Americano

Söyleyen: Yolando Be Cool :)

4. Unregistered

Unregistered Forum Okuru

taner ve taçmin in gittiği kazandıkları...bu müzik.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk Ve Tassavvuf Müziği

Atatürk Ve Tassavvuf Müziği

Bır Türk musıkısı sanatçısı olarak büyük Atatürk’ün huzurlarında bulunmuş Rıyaseti Cumhur Fasıl Heyetinde yıllarca görev yapmış bazı değerlı müzisyenleri tanımak şerefine nail olmuştum. Bu nedenle konuyla ilgili bazı hatıraları ve derlemeleri takdim etmek istiyorum. 1950’ li yıllarda tanıdığım musiki hocam rahmetli Hafız Yaşar Okur, binbaşı rütbesiyle Riyasetı Cumhur Fasıl Heyetindeki...
  2. Atatürk ve Müzik

Atatürk ve Müzik

atatürkü konu alan müzik eserleri atatürk ve müzik atatürk ü konu alan eserleri türkiye ü şarkılar Atatürk, şiir ve edebiyat dışında müziğe de büyük bir ilgi duymuştur. Şarkı ve türküleri dinlemekten büyük bir zevk alan Atatürk, zaman zaman okunan şarkılara eşlik etmiş, oynanan halk oyunlarına katılmıştır. Bazı Rumeli türküleri, onun sesinden notalara dökülmüş ve müzik repertuarımızda yer...
  3. Bırak gittiğin yerden kanasın bu hikaye…!!

Bırak gittiğin yerden kanasın bu hikaye…!!

. Sebepsiz susuşlarda merhaba içimin acıyan yanı! Kelimeler arasında saklamaya çalıştığım yalnızlıklar büyürken sancılarım çoğalmakta yine… Gidişinin bilmem kaçıncı gününde bilmem kaçıncı kez söylüyorum bunları sana! Sen yine duymuyorsun ama…Olsun be canın sağolsun… Yalancı dünyanın kapkara gökyüzüne bembeyaz hayaller takmıştık. Kıracaktık seninle bu karanlık zincirini…Olmadı!...
  4. Illuminati ve Müzik Endüstrisi

Illuminati ve Müzik Endüstrisi

amy winehouse illuminati illuminati ünlüleri ünlüler bu sabah okudum millet ve gerçekten çok ilginç ve bir o kadar da doğur bir yazı ..sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı rica ediyorum .. Amy Winehouse’un ölümü üzerine insanların kafasında Amerikan müzik endüstrisiyle ilgili bir çok soru işareti oluştu. Niye bu sanatçılar 27 yaşında ölüyor, acaba illuminati mi öldürüyor vs. Deccal,...
  5. Süpertürk filmi Taner Karadağlı ve Arzu Balkan

Süpertürk filmi Taner Karadağlı ve Arzu Balkan

süpertürk filmi oyuncuları taner karadağlı arzu balkan sğpertürk filmi konusu çekimleri haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen dizisi Çocuklar Dumyasın dizisinin taş fırın erkeği olarak tanınan oyuncularından Taner Karadağlı uzun süre birliktelik yaşadıktan sonra nikah masasına oturduğu Taner Karadağ Arzu Balkan'dan 2007 yılında boşanmış ve bu evlilikten ise bir kız çocuğuna sahip...

Sayfayı Paylaş