gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Taner Yarışmada ki Bütün Kızlara Sulanmış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

taner, survivor, yarışmadaki kızlara sulanmış, çıkma teklif etmiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Survivor'ın haşarı çocuğunun yaptıkları elbette ki çekimdekilerle sınırlı değil!

Meğer neler neler yapmış söylemiş te Acun ve ekibi onu zor durdurmuş.

Haftabaşında yayınlanan Survivor'ın Ardından programını izlerken resmen şok oldum melekler..Acun neler anlattı neler..Taner onlara kök söktürmüş.Ekip başta Taner'i survivora dahil etmek istememiş ama Acun bu,kimden reyting kapacağını iyi biliyor,ısrarcı olmuş,kabul etmişler..

Daha yarışmanın başında bütün kızlara çıkma teklif etmiş Taner.Kimini nişanlı kimini sevgilili görünce de Acun'a sormuş fütursuzca''Adada aşk olmayacak mı?'' :S

Acun da düşünmüş taşınmış,gitmiş Taner'e ' İstanbul'da yedek bir yarışmacı olacak. Yanlış hareketin olursa seni hemen geri göndereceğiz' demiş."

Valla iyi demiş,yoksa bu çocuk biraz zor zaptedilirdi ...:D:D

Taner Yarışmada ki Bütün Kızlara Sulanmış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemiyette Pişiyorum - Bütün Kızlar Olecek

Cemiyette Pişiyorum - Bütün Kızlar Olecek

gündüz geceyi izler gece gündüzü gizler mahfolmuşuz be bizler geçmezken izler bütün kızlar ölecek erkeklerse gömecek
  2. Nil Karaibrahimgil - Bütün Kızlar Toplandık

Nil Karaibrahimgil - Bütün Kızlar Toplandık

Yo kızlar bunu haketmiyoruz Yo kızlar bunu kabul etmeyelim Bütün kızlar toplandık toplandık toplandık Sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık Biz onlardan hoşlandık hoşlandık hoşlandık Şimdi niye zorlandık zorlandık zorlandık Bir o kadar basitti ki denklemleri İki o kadar güçsüzdü ki eklemleri Üç kontrol etmek bebek işi Yormadan sormadan sormadan yormadan Bir sarardık biz onları dolma...
  3. Ki kız isimleri

Ki kız isimleri

asil kız isimleri Kibar: nazik, seçkin Kibariye: ince, zarif cömert, asil
  4. Kızlar Arasında Yarışma

Kızlar Arasında Yarışma

Merhaba Kızlar,Orkid bir yarışma başlatmıs.:) Ben de bunu sizinle paylaşmak istedim.. Genç kızlar, Olgunlaşma, Büyüyorum, Adet - kizlararasinda.com adresinde "Orkid Comfort'la Hayatı Yumuşat" bölümüne girip hayatı yumuşatma fikrimizi yazıp Ipad kazanma şansı yakalayabiliyormuşuz..Ayrıca bu hediyeyi kazanırken bizimde fikrimizin hayata geçirilme olasılığı varmıs..Benim çok...

Sayfayı Paylaş