gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

tania ile tatlı rüyalar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

tatlı rüyalar mesajı
    rahat bir uyku çok önemli! Hem saglık hem zinde bir gün için olmazsa olmaz...Belki ev belki iş yorunlugu hatta ikisi birden bazı hanımlar için.Hayatın koşturmacası biter mi? Ama bütün gün aklımızda ahh eve gitsem pijamalarımı giyip yatsam akşam olsa düşünceleri dolanır durur sahsen benim öyle:) ee bunun içinde rahat ve güzel pijamalarımız olmalı degil mi? Tania'yla tanışın ozaman emin çok seveceksiniz iyi uykular :D

bu güzel modelller ve mışıl mışıl bir uyku için TANİA.....

Son düzenleme: 28 Eylül 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk tatlılar yaaaa hepsine de bayıldım ben almak lazım 3er beşer :D
    Ama nedense eşlerimiz bunları pek tercih etmiyor hahaha

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bu harikaymış:Dçocuksu şeyleri pek sevmemm ama buu pek güzell geldi gözüme:meçhul:emeğine sağlık cicim:)

4. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok gseLLer ya aLmAkk istiyorum...

tania ile tatlı rüyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BENNU YILDIRIMLAR ile tatlı bir sohbet

BENNU YILDIRIMLAR ile tatlı bir sohbet

'KÜLTÜR MERKEZLERİ ÇOĞALTILSIN!' YAPRAK DÖKÜMÜ’NDE ’FİKRET’İ OYNAYAN BENNU YILDIRIMLAR, 2010 YILINDA KÜLTÜR BAŞKENTİ OLACAK İSTANBUL’DA, AKM GİBİ MERKEZLERİN ÇOĞALTILMASINI İSTEYEREK 'BU KADAR CAMİ YAPILACAĞINA BÖYLE YERLER AÇILSIN' DEDİ. Bennu Yıldırımlar, Atatürk Kültür Merkezi’nin yeniden yapılandırılması için boşaltılmasına tepki verdi. Bir süredir kapalı olan AKM ile ilgili hiç bir...
  2. seni özledim tatlı rüyalar...

seni özledim tatlı rüyalar...

*** ÖZLeDiM DeĞeR OLaNı *** Parçalanmış ve yitik zaman dilimlerinde durmalıyız ayakta herşeye rağmen boyanmış suratların arkasındaki acıları görmeden yaşayamayız hayatı.. durmalıyız son duran olsakta yada kendimizi oyle sansakta... kimimiz sevdasına sahip çıkmalı kimimiz anasına. babasına sevmeliyiz kendimiz gibi olanları sarmalıyız hayatı bırakmamalıyız benliğimizi ertesi günlere on...
  3. Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri

Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri

Tatlı Dil İle İlgili Güzel Sözler, Tatlı Dil İle İlgili Atasözleri ve Anlamları,Dil İle İlgili Atasözleri Ülkemizin atasözleri o kadar zengin ki arkadaşlarım hemen hemen her durumla ilgili bir büyüğümüz bize " bak evladım atalarımız şöyle demiş " cümlesiyle başlayan karmaşık bir okadar da ilginç atasözlerinden bahsederler. Bugün biz sizlere tatlı dil ile alakalı güzel ata sözlerini...
  4. rüya ile ilgili atasözleri

rüya ile ilgili atasözleri

Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
  5. Rüya ile ilgili sözler

Rüya ile ilgili sözler

rüya ile ilgili sözler 2012 Rüya ile ilgili güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda fıstık gibi sözler sunuyoruz size Melek'ler. Er kalkan işine; geç kalkan düşüne Biz uyuyunca rüyalar uyanırlar /Grillparzer En mutlu düşten daha mutludur uyanmak/ Bernard Shaw Rüya, gecenin akvaryumudur/Victor Hugo Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri...

Sayfayı Paylaş