gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tanıdığım en muhteşem kadınlara

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı . Annem, 'Geç oldu,'dedi, zaten yorgunum, ben yatıyorum.' Dedi. Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi. Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeğiiçin çözülsün diye de eti aşağıya koydu. Kahvaltı masasını hazırlamak için masanın üstündekileri topladı. Telefonu şarja koydu, telefon defterini kapatıp yerine koydu. Sonra çamaşır makinesinden ıslak çamaşırları çıkarıp astı ve makineyi tekrar doldurdu. Banyodaki çöp sepetini boşalttı. Islak bir havluyu kurusun diye duş perdesinin borusuna astı. Bir gömlek ütüledi, kopuk düğmesini dikti. Çiçekleri suladı. Esneyerek gerindi ve yatak odasının yolunu tuttu. Çalışma masasının yanından geçerken durdu,öğretmene tezkere yazdı, okul gezisi için para sayıp ayırdı, eğildi, sandalyenin altına girmiş ders Kitabını aldı, masanın üstüne koydu. Kek tarifleri defterini çıkardı, arkadaşına söz verdiği tarifi birkağıda yazdı, çantasına koydu. Bakkaldan alınacakları not etti, notu da çantasına koydu.Sonra gitti, 3'ü 1 arada temizleme losyonuyla yüzünü yıkadı, dişlerini fırçaladı. Gece kremini ve kırışık önleyici nemlendiricisini sürdü. Tırnaklarına baktı, törpüledi. İçeriden 'sen yatmaya gitmemişmiydın' diye seslenen babama 'şimdi gidiyorum' deyip köpeğin su kabını doldurdu. Kapıları pencereleri kontrol etti, holdeki lambayı yaktı. Kardeşimin odasına gitti, oğlan uyumuş,lambasını söndürdü, bilgisayarını kapattı, gömleğini astı, yerdeki kirli çorapları toplayıp sepete attı.Bana geldi,'haydi yat artık, biraz da yarın çalışırsın,' dedi.Kendi odasına gitti, saati kurdu, ertesi güngiyeceklerini hazırladı. 6 maddelik acil işler listesine 3 madde daha ekledi. Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçekleştiğini gözünün önüne getirdi. İşte o sırada babam televizyonu kapattı, ortaya öylece bir 'ben yatıyorum' dedi ve gitti yattı. Sizce bu işte bir gariplik yok mu? Kadınların neden daha uzun yaşadığını merak etmiyor musunuz?ÇÜNKÜ BİZİM YAPIMIZ UZUN ÇEKİŞLİ (ve işimizi bitirmeden öyle çabuk çabuk ölemeyiz)!

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Tanıdığım en muhteşem kadınlara
    cemocum..ne kadar doğru biz bayanlar hepimiz böyleyiz..asla yatıyorum deyip o an kendimizi yatakta bulmayız..emeğine sağlık canım..harikaydı..

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tanıdığım en muhteşem kadınlara

bencede harikaydı ama böyle sıralayınca makina mı bu kadın diyesi geliyor ama bizlerde öyleyiz yani öyle olmaya çalışıyoruz ama böyle anlatınca ne kadar zor ve yorucu olduğunu farkediyoruz paylaşımın için teşekkürler cemoş.

Tanıdığım en muhteşem kadınlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ve o muhteşem küçük kadınlar

ve o muhteşem küçük kadınlar

İşte o küçük kadınlar Sinem VURAL Kanal D’de bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek "Küçük Kadınlar" dizisi, aynı adlı sinema filminden esinlenilerek yaratılmış, yürekleri ısıtacak bir aile dizisi. Beş kız kardeşin anne ve babalarının ölümünün ardından hayata tutunma çabalarını anlatan dizinin oyuncularından Ekin Türkmen, Hande Soral ve Fulya Zenginer’le konuştuk....
  2. ..:: Dünyanın En Muhteşem Şehirleri ::..

..:: Dünyanın En Muhteşem Şehirleri ::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. özcan tanıdığım en düzgün insandır

özcan tanıdığım en düzgün insandır

EVCEN, 'İLK SEVGİLİSİ' OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ ÖZCAN DENİZ'İ YERE GÖĞE KOYMADI: BENİ GÜVENDE VE RAHATTA HİSSETTİRİYOR. TÜRKİYE'YE GELDİĞİMDEN BERİ TANIDIĞIM 'EN OLDUĞU GİBİ OLAN' İNSAN!.. 'Yaprak Dökümü' dizisinin 'Necla'sı Fahriye Evcen, çocukken hatırladığı en belirgin özelliğinin inatçılık olduğunu söyledi. InStyle dergisine hayata dair tercihlerini anlatan güzel oyuncu, 'Beş yaşındayken...
  4. En muhteşem kalp resimleri

En muhteşem kalp resimleri

kalp resımlerı kalp resmi resimleri resımleri kalp resimleri, kalp avatarları, kalp fotoğrafları, aşk resimleri, aşk fotoğrafları Aşkı resimlere dökmede en büyük yardımcımız kalp resimlerdir. Oluşturacağınız slayt videolarında, facebookta yada msn avatarınızda kullanabileceğiniz çeşitli kalp resimlerinden en güzellerini bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımızla paylaşıyorum. Eğer sizlerde...
  5. En kıskanç kadınlar Türk kadınları

En kıskanç kadınlar Türk kadınları

kıskançlık,kıskançlık testi,kıskançlık tedavisi,kıskanmak,kıskanma,kıskanırım Türk kadınları kıskançlık konusunda bütün hemcinslerini geçti! Kaynak : yorumla.net - En kıskanç kadınlar Türk kadınları çıktı! ABD`de yapılan bir ankete göre; her 10 Türk kadınından 4`ü eşini deli gibi kıskanıyor. Hatta anketlere cevap veren her 100 Türk kadınından 40`ı zaman zaman kıskançlık krizine...

Sayfayı Paylaş