gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tanımadığımız insanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tanımadığımız insanlar

puhahaha..bencede bu bende daha cok oluyor:):):):)

Tanımadığımız insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Aslan - Tanımadığım Ten

Ahmet Aslan - Tanımadığım Ten

yalnızca bir kırıntıydın, içime ilk düştüğünde Vakitsiz bir anda... Bilmediğim bir neden beni alıp götürdüğünde o yerlere Keder ve budalalıktan başka yaşamın bir anlamı varmıydı Aradığım aşkı bulduysam, sendedir ya bu benim içimde dolaşanda kimdir Ya bu benim içimde mekan tutanda kimdir Adem evvelinden beri bir yanımız noksandır neylersin... Beni bu...
  2. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.
  3. Tanımadığın birisinin İntaharı!

Tanımadığın birisinin İntaharı!

Merhaba hanımlar, ben daha yeniyim ama kafama takılan birşeyi sizlere sormak istiyorum. Sanal alemde bazı dertleşme topiklerinde üyeler dertlerini paylaşır ve diğer üyelerde ellerinden geldiğince yorum yapıp yardımcı olmaya çalişır. Bazen dertlerini paylaşan kişiler çok zor durumda olurlar ve psikolojilerinin bozuk olduğu anlaşılabiliyor. Benim dorum şu: Bu kişilerden biri mesela...
  4. Kadının tanımadığı erkeğe  selam vermesi caizmi?

Kadının tanımadığı erkeğe selam vermesi caizmi?

Sual: Tanımadığımız kadınlar, telefonla veya dükkanımıza girince selam veriyorlar. Bunların selamlarını almak günah mıdır? CEVAP Günah değildir. Selam; emniyet, huzur, selamet, sağlık, barış, rahatlık, kurtuluş gibi manalara gelir. Selam vermek, yani Selamün aleyküm demek, (Ben müslümanım, benden sana zarar gelmez, selamet üzere ol, Müslüman olarak öl) manalarına da gelen en güzel bir duadır....

Sayfayı Paylaş