gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Taninmiş Aslanlar

Konu, 'Aslan Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock
    Madonna
    Robert De Niro
    Alfred Hitchcock
    Whitney Houston
    Edward Norton
    Robert Redford
    Arnold Schwarzenegger
    Jennifer Lopez
    Carl Jung
    Fidel Castro
    Magic Johnson

Taninmiş Aslanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç aslanlar gibi geliyor

Murat Dalkılıç aslanlar gibi geliyor

murat dalkılıç ın annesi murat dalkılıç annesi dalkılıçın ın ailesi dalkılıçın ailesi MURAT DALKILIÇ İDDİALI GELİYOR! 'KASABA' ADLI ŞARKISIYLA BÜYÜK İLGİ GÖREN MURAT DALKILIÇ, ALBÜMÜYLE MÜZİK PİYASASINDAKİ YERİNİ ALACAK. Bu yaz daha albümü piyasaya çıkmadan 'Kasaba' adlı şarkısıyla Çeşme ve Bodrum'da büyük ilgi gören genç popçu Murat Dalkılıç, çok yakında albümüyle müzik piyasasındaki...
  2. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  3. Tan - İşaret

Tan - İşaret

Durma hadi bişey yap Oyna hadi kıvır bana Farkettir gir kanıma Herkes farkında Kirpiğini süz bana Hayranın tam karşında Sabrım yok deliriyorum Seni seçtim istiyorum Sustum ama bir pusuda Bir işaret bekliyorum Mis çiçeği beyaz melek Ben iki dirhem bir çekirdek Masum bir günaha girmek için Bir işaret bekliyorum Yar ne varsa bende yar Ateşin ilacı saçının rüzgarı Hazırım bak, bil ki sen de...
  4. 2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

Kızlar acaba 2012'de Aslanlar hangi kariyer hedeflerine ulaşacak?

Sayfayı Paylaş