gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Tanırım Seni...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 23 Mart 2009
Tanırım Seni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Tanırsın

Nalan - Tanırsın

Benim sevdam İstanbul'un en büyük yangınıydı Benim kalbim gözlerinin en büyük aşığıydı Ben bu şehrin yalnızıyım Gecelerin ayazıyım Kalbimde cam kırıkları, hiç dinmeyen bir sızıyım Tanırsın beni tanırsın Acıma zor dayanırsın Sende sevdin, şimdi görsen Halimden utanırsın
  2. Uykuda tanırım seni

Uykuda tanırım seni

Uykuda tanırım seni Sevgilinizle ya da eşinizle uyurken aldığınız pozisyonlar ilişkiniz hakkında bazı ipuçları veriyor. Öğrenmeye hazır mısınız? Bacaklarınız birbirine geçiyor Yatakta sevdiğiniz kişinin vücudunun sadece bir kısmına değiyorsunuz, bacaklarına. Evlilik uzmanları...
  3. Yalancıyı Nasıl Tanırsınız?

Yalancıyı Nasıl Tanırsınız?

Yalan söyleyenler genellikle göz temasından kaçınır. Ellerini ve kollarını daha az kullanır. Soru sorduğunuzda avucunu sıkar ya da ellerini size çevirmez. Genel tavrı değişir. Sakin bir insan aniden heyecanlı davranırken, daha hareketli insanlar donuk tavırlarla konuşmaya başlar. Sorduğunuz basit sorulara daha önceden cevabını tasarladığı için gerektiğinden detaylı cevaplar verir. Fakat...
  4. Tanırım seni

Tanırım seni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kış lastiğini nasıl tanırız?

kış lastiğini nasıl tanırız?

Aracımıma kış lastiği taktıracağım ama tamircilerin kandırmasından korkuyorum bayanım diye.Kış lastiğini nasıl anlarım ?

Sayfayı Paylaş