gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tanıştırmadık diye kavga çıkardı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

HADİSE AÇIKLAMA YAPTI

HADİSE'NİN MARMARİS'TE VERDİĞİ KONSERDE ÇIKAN OLAYLARIN ARDINDAN MEKANIN İŞLETMECİSİ BAZI AÇIKLAMALAR YAPMIŞTI. HADİSE'NİN MENAJERİ DE İŞLETMECİYE KARŞILIK OLARAK BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPTI. İŞTE AÇIKLAMANIN TAM METNİ:

'Arena diskonun işletmecisinin basın toplantısı ile ilgili aşağıdaki açıklamayı yapmayı uygun görüyoruz.

Basın toplantısında iddia edilenler tümüyle gerçek dışı olduğu gibi aynı zamanda olaydan uzaktan ilgisi olmayan Hadise'nin de ismi karıştırılarak başka bir yöne çekilmeye çalışılmaktadır.

Bu açıklamanın tek nedeni gerçekleri ters yüz etme gayreti ve haklarında başlatılan hukuki süreç ile ilgili duydukları endişedir.

Olayların oluş şekli ve gelişmeler tümüyle basın ve televizyonlar tarafından çekilmiş, yayınlanmış, tarafımızdan Marmaris Cumhuriyet Savcılığına teslim edilmiştir. Bu konu ile ilgili kararı Yüce Yargı Makamı verecektir.

İşletmeci tarafından olayın içine çekilmeye çalışılan Hadise'nin olayın hiçbir aşamasından haberi dahi olmamıştır. Olay bittikten sonra kendisine bilgi verildiğinde işletmecinin iddia ettiğinin aksine 10'u aşkın kişi tarafından saldırıya uğrayan ve kişisel güvenliğini sağlayan tek korumasının hastaneye kaldırılmasına ve güvenlikten yoksun kalmasına karşın kendisini izlemek için orada olan hayranlarını düş kırıklığına uğratmamak için sahneye çıkmış ve performansını sergilemiştir. Yani ortada bir kavga yoktur. Sahne almasına 10 dakika kaldığı için o an itibariyle ' sanatçı ile tanışma isteği ' son derece nazik bir ifade ile geri çevrildiği için korumaları ile birlikte sanatçının kulis kapısında korumasına insafsızca saldıran ve sonrasında da ' Hadise'nin bu işi reklam için yaptığını ' iddia ederek saldırısını yeni bir boyuta taşıyan kulüp işletmecisinin bizzat yer aldığı ve azmettirdiği bir ' linç girişimi ' vardır. Bu insanın tüylerini ürperten korkunç linç girişiminin görüntülerini izlemeye dayanabilecek her sağ duyulu insan tarafından kolaylıkla anlaşılabilecek açıklıktadır.

Hadise'yi bugüne kadar Türkiye'de olduğu sürece tanıyan herkesin ortak bir fikri var. Buna en yakın siz; basın mensupları tanıksınız. Bu denli iyi niyetli, mütevazi, sevgi dolu ve saygılı bir kişi ve bu kişiliğe yapılan bu saldırıyı Hadise hiç hak etmedi. Ama bu gerçek dışı iddiayı ortaya atanlar ve konuk ettikleri insanlara hayatları boyunca unutamayacakları bir ' kabus ' yaşatanlar inanıyoruz ki Türk adaletinden hak ettikleri cevabı alacaklardır.'

Tanıştırmadık diye kavga çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavga ettiginizde..............

kavga ettiginizde..............

esinizle kavga ettiginizde,,sizi uzdugunde ne biliyim bi sekilde sizi kirdiginda tavriniz ne oluyo,,ne kadar ise yariyo,,ne yaparsiniz ceker gidermisiniz bi kac saat ,,yoksa kapanir odaya aglarmisiniz..yoksa avaziniz ciktigi kadar bagirirmisiniz,,peki tavriniza karsi onun tepkisi ne oluyo yada sizce ne olmali...karisik oldu heralde ama anlasildi...hadi bekliyom....:hmm:
  2. Allah diye diye ilahisi

Allah diye diye ilahisi

allah allah diyerek ilahisi sözleri diye diye ilahisi sözleri diyerek Hikmet saçar özlü sözler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler Akar Allah diye diye Bahçemize bülbül konar Pek ahenkli name sunar Gül zikreder Hakkı anar Anar Allah diye diye Güneş doğar erir çığlar Yağmur yağar bulut ağlar Şelaleden sular çağlar Çağlar Allah diye diye Doğan elbet bir gün ölür Sağ olanlar bunu...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. kavga arayanlar

kavga arayanlar

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil: (markette) -sütLer Soquk mu? -evet -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki -şş aLoo baksana.. -buyur -Len senin gözünün üstünde neden kaş war.. -agh!! -şşt genç saatin kaç -sekizi on qeçiyo abi. -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa.. -ne bakıyom oLum...

Sayfayı Paylaş