gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tanrı İstemezse Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hayatımın en anlamlı şarkılarından biri olan Tanrı İstemezse Şarkısının sözlerini bu sayfadan benim ile paylaşmanızı diliyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tanrı İstemezse Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Tanrı İstemezse

Sezen Aksu - Tanrı İstemezse

tanrı istemezse yaprak düşmezmiş Tanrı istemezse insan ölmezmiş Sen Tanrı mısın beni öldürdün Eşime dostuma beni güldürdün Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Senin için bir can gidiyor Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Senin için bir can ölüyor Allah öldürür dünyadan alır Sen beni öldürdün hayatta bıraktın Cehennem ateşi ahirette olur Sen beni dünyada ateşe attın Senin için...
  2. Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda Mavi Kaptan Şarkısını bilen arkadaşlarım var ise bana bir zahmet bu sayfadan Mavi Kaptan Şarkı Sözü yazabilirler mi acaba?
  3. Sevenleri İçin Tanrı İstemezse Şarkısının Sözleri

Sevenleri İçin Tanrı İstemezse Şarkısının Sözleri

Tanrı İstemezse Şarkısı Sözleri Tanrı İstemezse Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Müslüm Gürses tarafından ilk kez seslendirilen Tanrı İstemezse Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) Tanrı istemezse yaprak düşmezmiş Tanrı istemezse insan ölmezmiş Sen tanrımısın beni öldürdün Eşime dostuma beni güldürdün Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Sesin için bir can bir can ölüyor Allah öldürür...
  4. Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

selam hanımlar hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum mümkünse Depar İstedim Şarkı Sözü paylaşır mısınız lütfen?
  5. Depar Ceset Şarkı Sözleri istiyorum

Depar Ceset Şarkı Sözleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Depar Ceset Şarkısını bilen varsa aranızda Depar Ceset Şarkı Sözleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim Depar Ceset Şarkı Sözleri için.

Sayfayı Paylaş