gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tanrıverdi - Aşkınla Yandım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

AŞKINLA YANDIM Aşkınla yandım aşkınla yandım
    Yandımda yandım da küllere döndüm
    Düşündüm seni senli günleri
    Düşündüm düşündüm
    Uykuya daldım

Gittiğin günü bittiğim günü
    Hatırladım da kabusla kalktım

Aşkınla yandım aşkınla yandım
    Yandımda yandım da küllere döndüm...

Tanrıverdi - Aşkınla Yandım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. Demet Akalın - Yana Yana

Demet Akalın - Yana Yana

Ararsan aşkını kapı önüne koydum Unuttum seni böyle mutluyum Geride kaldı bitmeyen günler İnanıp sözüne yandığım geceler Sen yana yana dolaşırken Güleceğim ardından Taş olayım eğer üzülürsem Bir kerecik ağlarsam
  3. TaNrıVeRdi(SaRp ApaK) resimleri

TaNrıVeRdi(SaRp ApaK) resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...
  5. ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test Tayyib'e inat TÜRKÜZ ! Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ ! Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ ! Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi...

Sayfayı Paylaş