gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; tansiyon gebelik belirtisi midir ile ilgili bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, gebelik belirtileri kadından kadına değişmekle birlikte bildiğiniz gibi genelde mide bulantısı ve baş dönmesiyle kendini belli eder. Artık günlük hayatta dahi dalga konusu haline gelen mide bulantısı ve baş dönmesi dışında da kişiye göre bazı belirtiler görülebilir. Bunlardan biri de tansiyon düşüklüğü ya da yüksekliğidir.

Hamilelik boyunca tansiyon düşüklüğü yada yüksekliği görülmesi mümkündür.Açlık durumunda ve yetersiz sıvı alındığında kadınlarda daha sık görülür.Gebeliğin etkisiyle dolaşım sisteminde oluşan oynamalar ve değişikliklere bağlıdır.Bazı anne adaylarını epey etkilerken bazı kadınlar tansiyon düşmesinin farkına bile varmayabilirler.

Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Regl Gecikmesi Gebelik Belirtisi midir ?

Regl Gecikmesi Gebelik Belirtisi midir ?

Adet Gecikmesi Hamilelik Belirtisi Midir Adet Gecikmesi Ve Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, taze anne adayları büyük bir heyecanla anne olmak ister ve bunu beklerler. İlk regl gecikmesiyle birlikte nefesler tutulur, akla ilk gelen gebelik şüphesidir. Oysa regl gecikmesi sadece bir bebeğin varlığını bizlere işaret etmez. Bu yazımızda Adet Gecikmesi Ve Hamilelik Belirtileri ile...
  3. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  4. Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Hamilelik Belirtileri Ağız Kuruması Gebelik Belirtileri Ağız Kuruluğu Sevgili melekler, gebelik belirtileri hemen her anne adayında farklı bir şekilde seyreder. Kimisi hemen hiç bir belirti yaşamazken kimi anne adayları da neredeyse tüm gebelik belirtilerinden nasibini alır. Gebelik belirtileri ağız kuruluğu da bu belirtiler içindedir. Ancak şunu da hatırlatalım ki en garanti gebelik...
  5. Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler.

Sayfayı Paylaş