gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

tansiyonlarınız kaç arkadaşlar

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

tansiyon ölçer tansiyon düşmesi

Arkadalar benim tansiyonum herzaman düşüktür ve bu gebeliktede devam etti
    doktorum düşük tansiyonun gebelikte çok yararlı oldugunu ve cocugun daha ıyı beslendıgını soylemıstı
    sızlerın varmı tansıyon sorununuz

tansiyonlarınız kaç arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tansİyon

Tansİyon

acı biber tansiyonu yükseltirmi zencefil tansiyonu yükseltirmi acı limon sigara Tansiyon, kanın toplardamarlarda ve atardamarlarda dolaşmasını sağlayan kan basıncıdır. Tansiyon eğer yük:-):-):-):-)e; sonuna kadar açılmış bir musluğa bağlı bahçe hortumundaki su basıncı gibi kalbe, beyine, böbreklere ve gözlere ciddi zararlar verir. Bu nedenle, tansiyonu sağlıklı bir düzeyde tutmak son derece...
  2. Tansiyon

Tansiyon

Rüyada tansiyonun çiktigini gören kimse, nefsani Isteklerinin ve kötü davranislarinin kendisine galip geldigine, tansiyonun inmesi ise bunun aksine isarettir.
  3. arkadaş sayınız kaç?

arkadaş sayınız kaç?

benim mekanda şimdiye kadar 77 arkadaşım oldu acaba sizin kaç arkadaşınız oldu? bakalım kimin daha çok arkadaşı var.........:fırtına::training1::dil:
  4. Arkadaşlar Kişilik Bozuklukları Kaça Ayrılır

Arkadaşlar Kişilik Bozuklukları Kaça Ayrılır

Kişilik Bozuklukları Kaça Ayrılır bu konuda bana bilgi verecek olan bir arkadaşım ya da arkadaşımız varsa bu sayfaya bekliyorum
  5. Arkadaşlar Justin Bieber kaç yaşında ?

Arkadaşlar Justin Bieber kaç yaşında ?

Justin Bieber kaç yaşında ? Justin Bieber yaşının kaç olduğunu bilen var mı aranızda var ise lütfen bana da yazsın

Sayfayı Paylaş