gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tanyeli boşanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim.

İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün düğün hediyelerini iade etti.

“Herkes kilolarım yüzünden göbeği açık kostüm giyemediğimi düşünüyor. Oysa sebep Alex’in kıskançlığı” diyen ünlü oryantal, eşinin “Ya dans, ya da ben” demesinin bardağı taşırdığını açıkladı. Tanyeli, 80 bin euro’luk 5 taş pırlanta yüzüğü dahil bütün düğün hediyelerini de eşine iade ettiğini sözlerine ekledi: “Artık ona ait hiçbir şeyi görmek istemiyorum!”

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla şaşırtıcı hem oryantal hemde kilolu :S

Tanyeli boşanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanyeli Dans Et benle

Tanyeli Dans Et benle

01. Salla Gitsin 02. Dum Dum (RNB version) 03. Dansöz Dünya (Remix) 04. Oynamam 05. Dans Et Benle 06. Like A Snake 07. Come On Everbody 08. Dum Dum (Alaturka Version) 09. Dum Dum (Club Version) 10. Tanyeli (Enstrumantal) 11. Dansöz Dünya (Enstrumantal) 12. Salla Gitsin (English Version) 13. Zil Zurna 14. Akatay's (Enstrumantal) 15. Göbeğime Şarkılar Söylüyorum
  2. onlarda boşanıyormuş

onlarda boşanıyormuş

uzun süredir evli kalan Sibel Can Sulhi Aksüt çiftide boşan ünlüler arasında olacak peki neden boşanma kararı aldılar ayrıntılar haberimizde... SİBEL CAN BOŞANIYOR! 'BOŞANIYORLAR'DEDİKODUSU ÇIKAN ASSOLİST SİBEL CAN İLE İŞADAMI SULHİ AKSÜT, BU DEFA KESİN KARARLI. ÇİFT, YAKINDA BOŞANMA DAVASI AÇACAK... Assolist Sibel Can, eşi Sulhi Aksüt’ten boşanıyor. 8 yıllık evlilikleri boyunca haklarında...
  3. Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

tanyelinin çocukları tanyelinin kocası BU kadar şaşa bu kadar pahalı düğün bir ay içinmiydi :D:D Ne diyelim inşallan en kısa zamanda Tanyelinin kocası evine döner :tik: TANYELİ “8 GÜN ÖNCE BEYOĞLU’NDAKİ X-LARGE ADLI GAY BARDA SAHNEYE ÇIKTIM. Alex bu kulüpte şarkı söylememi istemedi. Israr ettim. Çünkü önceden yapılmış bir anlaşmam vardı. Eve döndüğümde Alex yoktu. Eşyalarını toplamış,...
  4. Tanyeli ölümden Döndü

Tanyeli ölümden Döndü

tanyeli Tanyeli, gögüs slikonları, ameliyat zamanları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Tanyeli göğsünde ki kist nedeniyle ameliyata alınmış ve 15 sene önceki taktırdığı slikonları da gitmişken doktoru değiştirmiş melekler. Tanyeli göğsünden kist aldırdı. Hastaneye ağrılar içinde giden Tanyeli'nin doktoru: "15 yıllık silikonu eskimiş, onu da değiştirdik.."...
  5. Dansöz Tanyeli Tedbirli Çıktı

Dansöz Tanyeli Tedbirli Çıktı

dansöz tanyeli tanyeli haberleri Sevgili melekler, Deniz Seki'nin bikinili fotoğrafları basına yansıyınca artık tüm ünlüler daha dikkatli olacak gibi :D:D Bunun ilk örneğini Dansöz Tanyeli 'de verdi. Basına resim vermemek isteyen Tanyeli bakın nasıl tedbir aldı. Tanyeli haberleri, haberin detayları... Selülit sorunu yaşayan ünlülerin mayolu fotoğraflarının basına yansıması, Tanyeli’nin...

Sayfayı Paylaş