gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Tanyeli ölümden Döndü

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

tanyeli Tanyeli, gögüs slikonları, ameliyat zamanları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Tanyeli göğsünde ki kist nedeniyle ameliyata alınmış ve 15 sene önceki taktırdığı slikonları da gitmişken doktoru değiştirmiş melekler.

Tanyeli göğsünden kist aldırdı. Hastaneye ağrılar içinde giden Tanyeli'nin doktoru: "15 yıllık silikonu eskimiş, onu da değiştirdik.."

Tanyeli ölümden döndü

Oryantal Tanyeli, silikonlarının sızıntı yaptığı şüphesiyle hastanelik oldu. Göğüslerinde oluştuğu tespit edilen kistler operasyonla alındı. Yunan eşi Alex ile evlendikten sonra, İstanbul ile Yunanistan arasında mekik dokumaya başlayan Tanyeli, geçtiğimiz günlerde Antalya'da yaşayan oğlu Taylan Sadıkoğlu'nun yanına gitti.

Ancak, silikonlarının yaptığı sızıntı yüzünden dayanılmaz ağrılar çekince İstanbul'a gelerek soluğu hastanede aldı. Acil serviste yapılan müdahalenin ardından Tanyeli, hemen ameliyat edildi.

Tanyeli'nin göğüslerinde oluşan 10 adet irili ufaklı kist alındı. Silikonlar da çıkartıldı. Tanyeli, "Doktorlar ameliyat olmazsam zehirlenebileceğimi söyledi. Hayati tehlike olduğunu öğrenince hemen ameliyat masasına yatmaya karar verdim. Yurtdışındaki doktorlara güvenmediğim için ülkemde ameliyat olmak istedim" dedi.

Silikonlarını da çıkarttıran Tanyeli, kadınları uyararak, "Kadınlar göğüslerindeki en ufak ağrıyı dahi önemsesin. Ben ölümden döndüm kimse bunu yaşamasın" diye konuştu. Tanyeli, İstanbul'daki evinde dikişlerinin alınmasını bekliyor. Onu bu zor günlerinde eşi de yalnız bırakmıyor. Operasyonu gerçekleştiren Plastik Cerrah Yakup Avşar, "Tanyeli'nin silikonları 15-20 yıl önce takılmış. Bu kadar zaman sonra değiştirilmeyen silikonlar patlayabilir. Göğsünde oluşan kistlerin sızıntı ile ilgisi yok ama olabilirdi de. Silikonların 5 yılda bir kontrol edilmesi gerekir" dedi.

Tanyeli ölümden Döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysel Doğan ölümden döndü

Aysel Doğan ölümden döndü

Türk futbolu en acı günlerinden birini yaşıyor. Hasan Doğan'ın ölümü, Aysel Hanımı kelimenin tam anlamıyla yıktı! Kalp krizi geçirerek hayata veda eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın eşi Aysel Doğan son anda kurtarıldı... Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan’ın ölümü, eşi Aysel Hanım ve kızı Zeynep, kedere boğuldu. Hasan Doğan’ın ambulansla hastaneye kaldırılırken düşen...
  2. Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

emine ün kızı emine ün sevgilisi emine ün, kızı, sevgilisi, sevgilisi kim, tolga karataş, resimleri, sağlık durum, hakkında haberleri burada akradaşlar Geçtiğimiz günlerde, kısmı felç geçiren Emine Ün'ün sağlık durumu düzeldi Melek'lerim. Sevgilisi Tolga Karataş sayesinde hayatının kurtulduğunu söyleyen Emine Ün, bakın daha neler söylemiş Melek'lerim. Geçen hafta kısmi felç riskiyle...
  3. Tanyeli boşanıyor

Tanyeli boşanıyor

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim. İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün...
  4. Ünlü Aktör mesut akusta Ölümden Döndü !

Ünlü Aktör mesut akusta Ölümden Döndü !

mesut akusta mesut akusta haberleri mesut akusta kaza yangın 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kurtlar Vadisi dizisinin müsteşar Ünsal'ı sevilen oyuncularından Mesut Akusta geçtiğimiz gün ölümden döndü melekler. Oturduğu evin elektrik kontağında çıkan yangın sonucu kendini sokağa atan Mesut Akusta ve komşuları kılpayı facianın eşiğinden döndüler. Hatırlarsanız Akusta geçen sene bir...
  5. Çağatay Ulusoy ölümden döndüm dedi

Çağatay Ulusoy ölümden döndüm dedi

çağatay ulusoy okul hayatı çağatay ulusoy ışıltılar programı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların yeni gözdesi Çağatay ulusoy okul hayatı ile ilgili ilginç çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bizde bu sayfamızda Çağatay Ulusoy hayranları için o açıklamalara yer veriyoruz Melek'ler. “Adını Feriha Koydum” dizisiyle adını duyuran oyuncu Çağatay Ulusoy, “Işıltılar” programında Tahire...

Sayfayı Paylaş