Tanyeli'den yeni hizmet

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

 1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.580
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38
  TANYELİ TANITIM ELÇİSİ OLDU
  Oryantallikten şarkıcılığa geçiş yapan Tanyeli, şimdilerde dünya basınında çıkan haberleriyle gündemde.
  Daha önce İngiltere BBC World kanalında belgeseli yayınlanan ünlü oryantalin, bu kez de ünlü sosyete ve magazin dergisi Gala'da Türkiye'yi tanıtan özel röportajı ve haberiyle yer aldı. Kelebek'te yer alan habere göre, dergide Tanyeli'nin bir gününü nasıl geçirdiği işlendi. İstanbul'un ünlü kafelerinde yapılan söyleşide Tanyeli, yeni projesinden de bahsetti.

  POSTA


  [​IMG]

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Tanyeli'den yeni hizmet konusuna benzer içeriklerimiz
 1. hizmet etmek

  Kendini salih kulların ve fakir kimselerin hizmetini ifa eder görmek salih kimselerle arkadaşlık kurmaya, manevi makam elde etmeye ve güzel ölüme, Zalime hizmet etmek bu kabil kimselere destek vermeye, Bir çıkar amacıyla birinin hizmetine girdiğini görmmek kişilik zayıflığına delalet eder.
 2. Kamu Hizmeti.

  Kamu hizmeti (service publique)” de genel idare hukukunun bir konusudur. Zira, eğitim, sağlık, toplu taşıma, haberleşme, kanalizasyon, su, gaz, elektrik, gibi çok çeşitli alanlarda ve çok çeşitli kuruluş tarafından yürütülen kamu hizmetleri hep aynı hukukî rejime tâbidir.
 3. Hizmetin Tarifi:

  Madde 12 - Bu kanunun tatbikatında (Hizmet) tabirinden maksat gerek malüm ve muayyen olan ve gerek bir amir tarafından emredilen bir askeri vazifenin madun tarafından yapılması halidir.
 4. yeni GSM hizmetleri

  Dilimin ucuCELL: Olacak şey değil, nasıl unutursunuz?! Hani dünya yıkılsa bu ismi unutmanız mümkün değil. Ama gelmiyor işte. Aslında dilinizin ucunda. Panik yok. Hemen çıkarın cep telefonunuzu, çekin dilinizin ucunun resmini, az sonra öğrenin beyninizi kurcalayan ismin ne olduğunu. Baklayı çıkarCELL: Karşınızda biri lafı geveleyip duruyor ve her ne diyecekse bir türlü söyleyemiyor. Boşuna...
 5. Müşter Hizmetleri

  İşte Müşteriye kesintisiz hizmet diye buna denir.:dil::dil::dil:

Sayfayı Paylaş