gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tanyelinin çocukları tanyelinin kocası BU kadar şaşa bu kadar pahalı düğün bir ay içinmiydi :D:D Ne diyelim inşallan en kısa zamanda Tanyelinin kocası evine döner :tik:

TANYELİ “8 GÜN ÖNCE BEYOĞLU’NDAKİ X-LARGE ADLI GAY BARDA SAHNEYE ÇIKTIM.
    [SIZE=+0][/SIZE]Alex bu kulüpte şarkı söylememi istemedi. Israr ettim. Çünkü önceden yapılmış bir anlaşmam vardı. Eve döndüğümde Alex yoktu. Eşyalarını toplamış, otele yerleşmiş. Atina’ya dönmek için de bilet almıştı. Ağlayarak kapısında yalvardım. 4 gün boyunca eve dönmedi” dedi.

‘TERK EDİLMEK ÇOK ACI’

Tanyeli eşi Alex’i önceki gece güçlükle ikna edebildiğini, eşinden defalarca özür dilediğini söyledi. Tanyeli “Bir daha eşimden habersiz iş almayacağım. Bir aylık gelinken terk edilmek korkunç kötüydü” diye konuştu.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    amanın bunlarınkide saman alevi olmasın erkek adammış bizim damat canımm

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D:D

en azindan , cabuk olmus bitmis :D:D

Zaten bir ömür boyu sürecegi yoktu :D

Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beğeniceğinizi Umduğum Bir Kaç Ev...

Beğeniceğinizi Umduğum Bir Kaç Ev...

Beğeneceğiniz evler...
  2. Tanyeli Dans Et benle

Tanyeli Dans Et benle

01. Salla Gitsin 02. Dum Dum (RNB version) 03. Dansöz Dünya (Remix) 04. Oynamam 05. Dans Et Benle 06. Like A Snake 07. Come On Everbody 08. Dum Dum (Alaturka Version) 09. Dum Dum (Club Version) 10. Tanyeli (Enstrumantal) 11. Dansöz Dünya (Enstrumantal) 12. Salla Gitsin (English Version) 13. Zil Zurna 14. Akatay's (Enstrumantal) 15. Göbeğime Şarkılar Söylüyorum
  3. bir kaç aksesuarla evinizi değişin

bir kaç aksesuarla evinizi değişin

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar...
  4. Tanyeli boşanıyor

Tanyeli boşanıyor

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim. İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün...
  5. Bir evi yeniden düzenlemek ne kadara mal olur?

Bir evi yeniden düzenlemek ne kadara mal olur?

Evini yenileyecekler,yeni evlenecek olanların merak ettiği konulardan biride kuracakları düzenin maliyeti.Ev kurmak günümüz şartlarında zor olsada her bütçeye göre ihtiyaçları karşılamak mümkün.Bir evi sıfırdan döşemek kaça mal olur ,bir evi yenilemenin maliyeti ne kadardır yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi ; Yeni evlenecek çiftler ev döşerken nelere dikkat etmeli adlı konumuzu...

Sayfayı Paylaş