gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Taps`ten Buz Gibi Kızıl Bira

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 296 20 20 Yer : Nişantaşı

Adres : Teşvikiye Caddesi Atiye Sokak No:5 Teşvikiye Nişantaşı İstanbul

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : YOK

Web : Taps Brewery
    TAPSden "BUZ GİBİ KIZIL BİRA"
    Türkiyenin ilk ve tek �Craft yani �Özel Üretim birası olan TAPS
    Red Ale, Kölsch, Strong Ale çeşitleriyle, sıcak yaz günlerinde
    "Buz Gibi Bira" keyfi yaşatıyor.
    Üretiminde kullanılan özel maltlar nedeniyle, doğal kızıl tonlarındaki
    rengi ile dikkat çeken Red Ale, bu yazın en favori birası oldu.
    Ale mayasının ve özel şerbetçiotu çeşitlerinin kullanılmasıyla dolgun bir tad ve hafif bir meyvemsi aromaya sahip olan TAPS Red Ale, tüm seçkin marketlerde yerini aldı.

Taps`ten Buz Gibi Kızıl Bira konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bira

Bira

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.Rüyada bira içtiğini görmek,...
  2. yokluğun buz gibi

yokluğun buz gibi

Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes... "Üşüme" diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı... En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi üşümesi yüreğimin,...
  3. Limonlu Buz Gibi Karpuz Suyu

Limonlu Buz Gibi Karpuz Suyu

limonlu karpuz suyu karpuzlu limonata karpuz suyu Yazın şu sıcak günlerinde evde yapabileceğiniz harika bir içecek tarifi vereceğiz size melekler :) Limonlu karpuz suyu ya da karpuzlu limonata, hengisini derseniz deyin içince içiniz ferahlayacak, serinleyeceksiniz. Şimdi geçelim bu değişik limonata tarifi bilgilerine... Gerekli Malzemeler: Yarım su bardağı toz şeker 4 su bardağı karpuz...
  4. Kadife Gibi Bir Ten Hayal Değil !

Kadife Gibi Bir Ten Hayal Değil !

Bu konu; kadife gibi bir ten için haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilhassa çalışan ve zamanla yarışan kadınlar için makyaj yapmak ta bakım yapmak ta zordur. Eğer bakımlı ve kadife bir cilde sahip olmak istiyorsanız ki bunu herkes ister, hafif makyajla kadife ten ipuçlarını sizler için yayınlıyoruz... 1- Makyajdan önce yüzünüze gündüz kreminizi sürün ve 3 dakika...

Sayfayı Paylaş