gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taraça nedir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

taraça nedir, ne demek, ne demektir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar

Taraça; balkon yada teras dediğimiz, üstü açık olan mekan, bir duvarla desteklenen düzlüktür Melek'lerim.

Taraça Modelleri için BURAYA TIKLAYIN

Taraça nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  2. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  3. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  4. Taraça modelleri

Taraça modelleri

taraça modellerii örnekleri, dekorasyonu burada arkadaşlar Evinizde açık havada, kahve keyfi yaparak, dergi - gazete yada kitap okuyacağınız taraçanızda yenilik yapmak ve hatta keyifli ve şık bir taraçaya sahip olmak ister misiniz? O halde sizler için seçtiğimiz şık taraça modellerinden esinlenebilirsiniz Melek'ler:) Taraça nedir BURAYA TIKLAYIN öğrenin
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş