gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Tarçınlı Bal Karışımı İle Hastalıklara Meydan Okuyun!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tarçınlı balın faydaları, tarçınlı bal neye iyi gelir, tarçınlı bal karışımı faydaları İşte iki muhteşem ikili yanyana...Biri bal diğeri tarçın...İkisininde sağlığa inanılmaz faydaları var. Tarçınlı bal karışımı ise başlıbaşına birçok hastalığa iyi geliyor. Cilt enfeksiyonlarından kalp rahatsızlıklarına kadar mucizevi faydaları olan tarçınlı balın detaylı bir şekil de yararlarını sizler için paylaşıyoruz. tarcinli bal.jpg

aysen* bunu beğendi.
  2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    sagolasin mawim oglan isten geldi ses soluk gitmis,hemen yapivereyimde icsin

Tarçınlı Bal Karışımı İle Hastalıklara Meydan Okuyun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağ ve bal karışımdan saçlarınıza mucize öneriler

yağ ve bal karışımdan saçlarınıza mucize öneriler

Sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmak için biraz yağ ve bal yeterli olur. Çabuk Kınlan Saçlar İçin: Kurumuş ve yıpranmış saçla*rı en iyi canlandırma yöntemi zeytinyağı tedavisidir. Saçlarınıza parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıtın. Isıtılan zeytinyağını yavaş ya*vaş tüm saç derinize yedirin. Sıcak suda ıslattığınız bir havluyu sıktıktan sonra bir türban gibi...
  2. Yıllara meydan okuyun

Yıllara meydan okuyun

Yıllar geçse de genç kalmayı kim istemez. Bunun için yapmanız gereken, bazı ayrıntılara dikkat etmek. Her zaman genç görünmek için kendinize özen göstermeniz yeterli… Silüetiniz önemli Uzaktan kimler genç görünür? İnce bir silüete sahip ve sırtını dik tutanlar. Fazla olan her kilo her zaman yaşınızı daha yükü gösterir. Gülümsemeyi ihmal etmeyin Canlılık, yani sağlıklı olmak insanı en azından...
  3. Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin. İşte gerekli malzemeler *4 Aspirin, *1 çay kaşığı bal, *çay...
  4. Havuç suyu ile kırşıklıklara meydan okuyun

Havuç suyu ile kırşıklıklara meydan okuyun

Yüz hatlarımız da yada göz çevrelerimiz de yaş ilerledikçe ortaya çıkan kırışıklıklar bizi çılgına çevirir.Erkekleri bilmem ama biz kadınlar bu konu da çok hassasız.Kırşıklık bir kadının cildinin bozulduğunu hatta yaşlanmaya başladığı belirten bir işaret haline geldi. Yüzünde en ufak bir kırışıklık gören bir kadın hemen ''ben yaşlanıyorum'' diyor.Ama artık bu cümleyi kurmanız imkansız hale...
  5. Bal Sarımsak limon karışımı

Bal Sarımsak limon karışımı

sarımsak limon karışımı hazırlama sarımsak limon suyunun faydaları yararları nelerdir ? Şimdi sizlere evlerinizde güvenle kullanabileceğiniz mucizevi bir karışım vereceğim kızlar. Sarımsak-limon karışımı nerdeyse her derde deva imiş... Şimdi hemen size anlatımını yazmaya başlıyorum. Bu kür toplamda bir ay devam edilecek arkadaşlarım ve yararları % 100 kanıtlanmış. 1-Tüm damar iltihapları...

Sayfayı Paylaş