gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tardu Flardun evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

tardu flordun evlendi tardu flardun flordun evli mi eşi ve eşi dizi deki eşi Ceyda Düvenci nikah şahiti oldu.....
    SÜRPRİZ NİKAHIN ŞAHİDİ CEYDA!
    BİNBİR GECCE'NİN OYUNCULARI CANAN ERGÜDAR İLE TARDU FLORDUN ÇEKİMLER SIRASINDA BİRBİRİNE AŞIK OLMUŞ, CANAN ERGÜDAR AMERİKALI EŞİ CHRİS BURKE'DEN BOŞANMIŞTI..
    Çift 1 hafta önceki Çeşme tatili sırasında yaz sonu evlilik kararı aldı. Nikah şahitleri ise 'Binbir Gecce'nin diğer yıldızı Ceyda Düvenci olacak. Ceyda Düvenci ile Tardu Flordun nikah sırasında büyük bir sürpriz yapacakmış. Açıklanmayan sürprizden Canan'ın haberi yokmuş.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaa ooof neden evlendiler yaaaaaa. O kadına uyuz oluyorum :mad: off Tarduu ya senin yaptığın da iş mi off :S

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asqımsın noldu niye kızdın? Hem ben sana demedim mi seni o adama vermem diye noluyor da başkasıyla evlendi diye kızıyon haaa :D:D

Paylaşım için tşkler, ALLAH mutlu, mesut etsin inşş :)

Tardu Flardun evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamela evlendi!

Pamela evlendi!

Pamela evlendi! Televizyon dizisi Sahil Güvenlik (Baywatch) ile ünlenen Pamela Anderson, Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton'ın eski sevgilisi Rick Salomon ile evlendi. 40 yaşındaki Anderson, 39 yaşındaki Salomon ile dün Las Vegas'da dünya evine girdi. Anderson'un Valentino marka mini etek ve Salomon'un siyah smokin giydiği törene...
  2. Tardu Flordun Biyografi

Tardu Flordun Biyografi

Namı:Pıtı Doğumu:25/05/1972 - Eğitimi:Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü Diğer:Usta Sanatçı Macit Flordun'un oğludur
  3. Tardu Flordun kimdir

Tardu Flordun kimdir

tardu flordun kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, dizileri, filmler, aslen nereli, nereli "Aşk Oyunu" adlı diziden tanıdığımız ve bir çok dizi - sinemaya başarı ile imzasını atmış olan ünlü oyuncu Tardu Flordun hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Tardu Flordun, (Doğum : 25 Mayıs 1972) Ankara doğumlu oyuncu. Babası Macit Flordun gibi...
  4. Kaçarak evlendim

Kaçarak evlendim

merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar...
  5. Tardu Flordun Sevgilisi Canan Ergüder'i Dövdü!

Tardu Flordun Sevgilisi Canan Ergüder'i Dövdü!

tardu flordun, canan ergüder, tardu flordunun sevgilisi Sevgili melekler, oyuncu Tard Flordun ayrılıp tekrar barıştığı sevgilisi Canan Ergüder'i evire çevire dövdü. Uçankuş'un haberine göre, Flordun sevgilisini beraber oturdukları Galata'daki evlerinde dövdü. İşte haberin detayları... Mutlu aşk yoktur! İki ünlü oyuncu; Canan Ergüder ile Tardu Flordun'un ilişkisi 2008 yılında...

Sayfayı Paylaş