gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tarihden gelen Sözler...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Tarihden gelen Sözler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarihden ÜNlü Kişilerin Son Sözleri

Tarihden ÜNlü Kişilerin Son Sözleri

yabancı kişilerin sözleri ünlü kişilerin isimleri tarihi kişiliklerin isimleri tarihi ünlü insanların •Komedi bitti(Ludwig Van Beethoven) •(“Tanrı ruhunu affetsin” diyen papaza cevabı) Neden olmasın?Ne de olsa kendi malı değil mi?(Charlie Chaplin) •Kimse bana inanmayacağı için,gördüklerimin yarısını bile anlatmadım(Marco Polo) •Biraz dinleneyim (Namık Kemal) •İşte bu fena(Peyami Safa) •Bu...
  2. Tarihte Türkler Hakkında Söylenen Sözler

Tarihte Türkler Hakkında Söylenen Sözler

İnsanlari yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler" Napoleon Bonaparte -...
  3. Tarihe damgasını vuran aşk sözleri :)

Tarihe damgasını vuran aşk sözleri :)

eflatunun sözleri eflatunun aşk sözleri platon aşk eflatundan sözler eflatun un Tarihe damgasını vuran aşk sözleri :) John Keats:Aşkta her zaman bir öpen, bir de yanağını uzatan vardır. Fransız atasözü:"Arzu edilenden ziyade arzu etmeye aşığız." F.Nietzsche:"...Güzelliğin on para etmez Bu bendeki aşk olmazsa..." Aşık Veysel Şatıroğlu:"."Ölümdür tek başına...
  4. Tarihten aşk sözleri

Tarihten aşk sözleri

tarihten aşk sözleri tarihte aşk sözleri tarihi Dünya kurulduğundan insanoğlu yaratıldığından beri aşk var:)Sizlere tarihe damgasını vuran aşk sözlerini vermek istiyorum. Mevlana:Aşk hükmetmez; terbiye eder. Goethe:Arılar bile en tatlı balın zehirli çiçeklerde olduğunu bilir. John Keats:Aşkta her zaman bir öpen, bir de yanağını uzatan vardır. Fransız atasözü:"Arzu edilenden ziyade...
  5. Sevgiliye en içten gelen sözler

Sevgiliye en içten gelen sözler

unutan sevgiliye sözler en içten sözler sevgiliye destek mesajları içten icten gelen Sevgiliye en içten duygularınızı bu güzel sözcüklerle yollamak istermisiniz işte en güzel aşk nickleri Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun...

Sayfayı Paylaş