gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

tarihimizdeki en obur kişi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tarihimizde kayıtlı en müthiş oburlardan birisi, Üçüncü Selimin düşmanlarından "Aygır İmam" lakabı ile meşhur Derviş efendi isminde bir softadır. Bu adam bir sefer, iki okka pastırmanın üzerine 40 (kırk) yumurta kırdırarak bir lenger pastırmalı yumurta yemiş, fakat koca lengeri sıyırdıktan sonra dili şişmiş ve boğularak ölmüştür.

tarihimizdeki en obur kişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en uzun saçlı kişi!

en uzun saçlı kişi!

en uzun saçlı kişi uzun saçlı sanatçılar sarı sanatçılar erkek dünyanın en kızı
  2. Obur

Obur

Obur olduğunu yahut obur bir kimseyi görmek kötülük ve günah işlemeye, çirkin karşılanan davramışlarda bulunmaya; Hastanın obur birini görmesi afiyet ve esenliğe delalet eder.Rüyada çok yemek yediginizi ye çok yiyen bir kimseyi görmeniz, hayatta çok ihtirasli bir kimse oldugunuza delalet eder. Obur bir kimseyi görmek, islerinizde aksama olacagina, hafif bir mide hastaligi geçireceginize...
  3. Tarihden ÜNlü Kişilerin Son Sözleri

Tarihden ÜNlü Kişilerin Son Sözleri

yabancı kişilerin sözleri ünlü kişilerin isimleri tarihi kişiliklerin isimleri tarihi ünlü insanların •Komedi bitti(Ludwig Van Beethoven) •(“Tanrı ruhunu affetsin” diyen papaza cevabı) Neden olmasın?Ne de olsa kendi malı değil mi?(Charlie Chaplin) •Kimse bana inanmayacağı için,gördüklerimin yarısını bile anlatmadım(Marco Polo) •Biraz dinleneyim (Namık Kemal) •İşte bu fena(Peyami Safa) •Bu...
  4. en  çok sevdiğiniz kişi.....

en çok sevdiğiniz kişi.....

bu hayatta oğlum ve eşim....
  5. en güzel kişi

en güzel kişi

bu dünyanın ve cennetin en güzel kişisi kimdir?

Sayfayı Paylaş