gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısı Sözü Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözleri

Sayın misafirimiz, bu yazımızda Tarik üstün Belan Olurum şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Slow parçalar ile tanınan şarkıcının bu şarkısının sözleri şöyle...

Aklım sende, inan sende
    Unutsamda takılırsın
    Sorunlusun sorumsuzsun
    Bir köşede çakılırsın…

Bana göre çok aşklar var meskler var

Çıkar yeniden
    Yorulduysan çekil önümden
    Sana göre çok taşlar var başlarlar
    Gelir anıden
    Sıkıldıysan takıl peşimden…

Ya istessem of istessem
    Seni ben arar bulurum
    Ben istessem ah istessem
    En büyük belan olurum.

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Harika bir şarkı şimdi dinliyorum netten...Sanırım alıcam bu albümünü de...sılayı gerçekten çok beğenerek dinliyorum... Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri Söz bitsin biz devam edelim Sessiz kalalım yine uzlaşalım Güz bitsin biz bayram edelim Susuz kalalım yine aç kalalım Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır Hayat herkese hem iyi hem de kötü davranır Oluruna bırak her neyse geçer Hayata...
  2. Pis Yedili Yalan olur şarkı sözü

Pis Yedili Yalan olur şarkı sözü

Pis Yedili Yalan olur şarkı sözü Pis Yedili son bölümde çalan şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin isteği üzerine, bu yazımızda Pis Yedili dizisinin son bölümünde çalan Yalan Olur adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Kim bilir ne kadar çok ne kadar Az kalmış geçiyor ömür Kaç gece yada kaç gün Ne kadar dün varmış kim bilir Bilmez kimseler bilmez gölgeler...
  3. Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Tarık Üstün Belan Olurum Şarkı Sözü istiyorum sizden aranızda bu şarkının sözlerini bilen varsa bana acil olarak yazsın lütfen!
  4. Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısı Sözü Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçen sene Altın Kelebek Ödüllerinde bir sahne şovu (!) yaparak uzun süre kendinden söz ettiren Tuğba Ekinci Dert Olsun şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Ben seni sevdim sanki ilk kez gibi Bu ömrü yoluna serdim Sen gözler fel fecir gezerken Ben akşamı sabah ettim Diyosun ki aklım karıştı Geçici...
  5. Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözleri burada

Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözleri burada

Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözü Acil Servis Eller Yalan Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere bu sayfamızda sevilen şarkılardan biri olan Acil Servis Eller Yalan şarkı sözleri sunuyor ve bizden bu şarkının sözlerini isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bülbül güle yandı Gülüm nasıl buna yanmam Hasretin içimde yar Ellere...

Sayfayı Paylaş