gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tarım Bakanlığı'nın teşhir ettiği peynir süt ve yoğurt üreten firmalar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tarım Bakanlığı, 25 gıda firması ve bunların ürettiği 37 parti ürüne ait taklit ve tağşiş duyurusu yaptı. Buna göre üretilen süt tulum peyniri, yağlı eritme peyniri, tulum peyniri bitkisel yağ ve yoğurtla birlikte sütlerde teşhir edilen firmalar şu şekilde sıralanıyor. Lütfen arkadaşlarım bu firmalara ait ürünleri alıyorsanız bir kez daha düşünün.
    Demircizade Yağlı eritme peyniri bitkiseL yağ
    Ozan Demircizade Eritme peyniri bitkisel yağ
    Süller Peynir Karışımı ( Nişasta )
    Tam yığlı tulum peyniri ( bitkisel yağ ) Narlıtepe
    Tulum Peyniri ( bitkisel yağ ) Ovmalux
    Tam yağlı tulum peyniri ( Bitkisel Yağ) Karel
    Tam yaılğ tulum peyniri ( bitkisel yağ ) Torunoba
    Taze kaşar peyniri ( bitkisel yağ ) Acan
    Taze kaşar peyniri bitkisel yağ - Can
    Homojenize yoğurt - Özdoğan Tatal
    Homojenize yoğurt Yeşil Tire
    Tam yağlı yoğurt Elbistan Altınova
    Yarım yağlı yoğurt Çilem
    Homojenize yoğurt Çağlayan
    Tam yağhı H.Yoğurz Burgucu
    Tam Y.Tava Yoğurdu Arıkan
    Kaymaksız yoğurt Aymer Süt,
    H.Y.H.K Yoğurt Aymer Süt
    Tava Yoğurt Adım
    Geleneksel Tereyağ S.Hekimoğlu Temel
    Tereyağı Beyazca
    Pastörize Tereyağı Bayella
    Tereyağı Frozya
    Tereyağı Tokgöz
    Tereyağı Özne
    Yarım Yağlı Keçi Sütü KAY

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
Tarım Bakanlığı'nın teşhir ettiği peynir süt ve yoğurt üreten firmalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarla ve çiftlik

Tarla ve çiftlik

Rüyada görülen tarla ve çiftlik, rizik ve hayra isarettir. Bazen de çiftlik ve tarla görmek, üzüm ve bugday gibi alinacak hasilata isarettir. Bazen de çiftlik ve tarla, rizik ve geçime, kendisine uygun hanima veya sabirli bir kocaya ya da çoluk-çocugunun çekmis olduklari zahmete isarettir. Rüyada çiftlikte görülen güzellik, bereket rizka isarettir. Bazen de çiftlik, gaflet ve tatsizlik içinde...
  2. kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

ped numarası ped numaraları numaraları kaçtır yaklasık 7 yasında iken ilkokul 2. sınıfa gidiyorum. annemin dolabını karıstırmayı seviyorum ve yine öyle birgün annemin dolabında kadın pedi gördüm.tabi ne işe yaradıgını ne oldugunu bilmiyorum ama çok hosuma gitti ve adını da kalın naylonlu mendil taktım(onunla burun silinir die biliyorum)anneme sordum bu ne dedim büyüyünce ögrenirsin dedi eee...
  3. sahte bal üreten firmalar hangileri

sahte bal üreten firmalar hangileri

Sahte bal üreten firmalar var denilmişti acaba bakanlık bunları açıkladı mı merak ediyorum.
  4. Bulaşık Makinasını İlk Üreten Firmanın Adı

Bulaşık Makinasını İlk Üreten Firmanın Adı

bulaşık makinasını ilk üreten firma bulaşık makinasının ilk üretildiği ülke Eminiz ki tüm ev hanımlarının kullanırken icat edenine dua ettiği makinaların başında bulaşık makinası ve çamaşır makinası gelir melekler :D:D İşte biz de bu yazımızda bulaşık makinasını ilk üreten firma ve ilk üretildiği ülke ilgili olarak elimize geçen bilgileri sizlerle paylaşıyoruz :) 19. yüzyılın sonlarında...
  5. İşte Sağlıksız Et Üreten Firmalar !

İşte Sağlıksız Et Üreten Firmalar !

sağlıksız et üreten firmalar hileli et üreten firmalar kötü et üretimi yapan markalar Sevgili melekler, son günlerde televizyonları parselleyen bal firması reklamlarının ardından harekete geçen Gıda Bakanlığı, önce bal firmalarına ardından et firmalarına el koydu. Yapılan araştırmaların ardından sağlıksız üretim yaptığı ve vatandaşa sağlıksız gıda sunduğu belli olan firmaları da internet...

Sayfayı Paylaş