gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Tarkan, acımayacak, 2011, şarkısı, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim...

Son zamanlarda kendinden pek iyi söz edilmemiş olsada Tarkan bir hit bundan öteside yok ne yapsa olay ne söylese olay olan Tarkan bence tam bir megastar bu ona yakışıyor.şarkıları dilden dile dolaşıyor yalnızca Türkler değil yabancılar tarafındanda seviliyor.Tarka'nın Acımayacak şarkı sözleri sizler çin meleklerim buyrun...

ACIMAYACAK

Gel gel gel güzelim
    Gel gel acımayacak
    Gel gel gel güzelim
    Gel hiç acımayacak

Gece çıkmak dans etmek istermiş kendisi
    Gözü yükseklerde ama bir o kadar masum
    Ne yaparsın, nereye kadar kaçarsın?
    Kız ilik gibi ne dese boynum kıldan ince

Şansım varsa ben ona talibim
    Bir gel dese kapının önündeyim

Yalvarmak mı gerekiyor?
    Diz çökmek mi gerekiyor?
    Sen iste ben bekliyorum
    Listeme de ekliyorum

Gel gel gel güzelim
    Gel gel acımayacak
    Gel gel gel güzelim
    Gel hiç acımayacak

Kalk gel gel gel güzelim
    Gel gel acımayacak
    Gel gel gel güzelim
    Gel hiç acımayacak

Kalbin ah kalbin

Yalvarmak mı gerekiyor?
    Diz çökmek mi gerekiyor?
    Sen iste ben bekliyorum
    Listeme de ekliyorum

Gel gel gel güzelim
    Gel gel acımayacak
    Gel gel gel güzelim
    Gel hiç acımayacak

Kalk gel gel gel güzelim
    Gel gel acımayacak
    Gel gel gel güzelim
    Söz hiç acımayacak

Kalbin ah kalbin

Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
  2. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...
  3. Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü

Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü

Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü - Arkadaşlar hepinize merhaba diyor ve mega star Tarkanın Gülüşü Bir Başka Şarkısının Sözlerini yazmanızı bekliyorum.
  4. Tarkan Aşk Gitti Bizden Şarkı sözü lazım bana

Tarkan Aşk Gitti Bizden Şarkı sözü lazım bana

Tarkan Aşk Gitti Bizden Şarkı sözü için yazıyorum size ya ben bu şarkıyı çok seviyorum ama ezberliyemedim acaba kulağım mı iyi değil diye düşündüm ve sözlerini yazılı istiyorum :)=
  5. Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri

Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri

nazan öncel ft tarkan, nazan öncel tarkan düzeti, nazan öncel tarkan hadi o zaman Sevgili melekler, usta müzisyenler Nazan Öncel ve Tarkan yepyeni bir düetle müzikseverlerle buluşuyor. Bu yıla damgasını vuracak gözüyle bakılan bu taptaze düetten önce de Hay Hay ve Nereye Böyle şarkılarını birlikte okuyan ünlü ikilinin yeni şarkıları ses getirecek gibi. İşte 2014 Tarkan & Nazan Öncel...

Sayfayı Paylaş