gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri Tarkan hayranları sizleri bu sayfaya bekliyorum ve diyorum ki Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözlerini buradan paylaşın :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan – Adımı Kalbine Yaz 2010

Tarkan – Adımı Kalbine Yaz 2010

tarkan adımı kalbine yaz tarkan işim olmaz 2010 melek melek melekler Tarkan hayranlarına müjde! Uzun bir aradan sonra Tarkan "Adımı kalbine yaz"adlı yepyeni bir albümle hayranlarıyla buluştu.Sizlere bu yepyeni albümün tanıtımına geçiyorum * Sevdanın Son Vuruşu * Acımayacak * İşim Olmaz * Kayıp * Öp * Adımı Kalbine Yaz * Sen Çoktan Gitmişsin *...
  2. Tarkan;adımı kalbine yaz

Tarkan;adımı kalbine yaz

Senden ne bir haber Ne, selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bir gün Kalpler bir olacaktı Yoksa gurbetin o yalan kucakları Seni de mi uyuttu? Hey hey gidi günler hey! Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla Hey hey gidi günler hey! Ne çabuk attın o günlerin pabucunu dama Ayda yılda bir...
  3. Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

günce koral adın aşk sözleri günce koral adın aşk günce koral adın aşk şarkısı sözleri İlk albümünü 2003 yılında çıkaran Günce Koral'ın son albümü Hayat Aşktan Geçer'de yer alan Adın Aşk adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Tanışmamız kışın en beyazı En uzun gece dedikleri Yüzüme değdi cennet kokusu Tarihsiz ve tarifsiz aşk omuzlarıma kondu Duyduğum en güzel...
  4. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...
  5. Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü Adını Feriha Koydum 10 Şubat Beni Unutma sözleri Adını Feriha Koydum sevenleri için Beni Unutma adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sunuyor ve diyoruz ki kimse unutulmaz inşallah:) Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün birinde Eller ayırsa, yollar kapansa Sol yanımda senin aşkınla Dolanırım koca...

Sayfayı Paylaş