gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tarkan Altın Kelebek İçin Neler Söyledi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan, altın kelebek için konuştu, ödül töreninde skandal, tuğba ekinci şovu, 2011, ile ilgili biligler burada melekler

Sevgili melekler,
    38. düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreninde Tarkan sahneye ödülünü almak için çıktığında, Tuğba Ekinci de sahneye fırlamış ve Tarkan'a neden okul yaptırmadığını sormuştu.Tarkan da birkaç cümle söyleyerek konuyu geçiştirmiş ve ödülünü almadan sahneyi terk etmişti.

Hızla kulisine yönelen Tarkan’ın bu durumu sevenlerinde üzüntü ve yer yer sinir harbine sebebiyet verdi.
    Öyle ki kulise gelen sanatçı arkadaşları başta olmak üzere sevenleri ve organizatörler Tarkan’ı hem tebrik hem teskin etmek zorunda kaldılar.
    Yaklaşık bir buçuk saat kuliste kalan ve söylenenlere göre bu zaman diliminde olayın şokunu üzerinden atmakta gerçekten zorlandığı söylenen ünlü sanatçının, bu tip organizasyonlara kesinlikle bir daha katılmama kararı aldığı belirtiliyor.

Tarkan Altın Kelebek İçin Neler Söyledi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan Altın Kelebek Ödülünü Almadan Sahneyi Terk Etti!

Tarkan Altın Kelebek Ödülünü Almadan Sahneyi Terk Etti!

tarkan kelebek ödülleri tarkan altin kelebek altın ödülleri sahneyi terk etti tarkan, altın kelebek ödülleri, sahneyi terk etti, protesto, tuğba ekinci, ile iligli bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dün gece düzenlenen Altın Kelebek Ödül töreninde Tarkan ödülünü almadan sahneyi terk etti. 38. Altın Kelebek ödül törenine katılan Megastar Tarkan sahneye ödülünü almaya...
  2. Volkan Konak Van depremi için neler söyledi

Volkan Konak Van depremi için neler söyledi

volkan konak van depremi açıklaması sözleri haberleri burada arkadaşlar. Van depremi oldu bitti Van'ı yerle bir etti, yürekleri dağladı ama ağızda ki deprem sözleri hala bitmedi Melek'lerim. Van depremzedeleri için seferber olan ünlüler mi dersiniz, Van depemzedeleri için çarpıcı konuşanlar mı dersiniz, bu konuların çarpıtılması mı dersiniz her şey var ve anlaşılan var olmayada devam edecek...
  3. 39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi

39.Altın Kelebek Ödülleri İçin Yalan Dünyalı Tanıtım Filmi

39.altın kelebek ödülleri yalan dünya ekibi 39.altın kelebek ödülleri ne zaman Sevgili melekler, 11 Haziran akşamı dağıtılacak olan 39.Altın Kelebek ödülleri için bir tanıtım filmi hazırlandı. Bu tanıtım filminde ekranların sevilen dizisi Yalan Dünya ekibi rol alıyor. Kanal D'nin hazırladığı bu ilginç tanıtım videosu ve yalan dünya ekibi karşınızda :tik:...
  4. Aykut Kocamanın istifası için neler söylediler

Aykut Kocamanın istifası için neler söylediler

Ya dümn Aykut Kocaman istifa etti ama gelişmeleri izleyemedim.Kocaman ın istifası için ne dediler ?
  5. Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

bergüzar korel haberleri kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sarhoş bir halde basına yakalanan Kenan İmirzalıoğlu hakkında Karadayı dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel bakın neler söylemiş... Garaj-istanbul’daki partiye katılanlar arasında yer alan Bergüzar Korel’e çıkışta ‘Karadayı’ dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ve kendisinin alkollü...

Sayfayı Paylaş