gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tarkan türküleri tarkan benim sadık yarim kara topraktır türküsü tarkan benim sadık yarim kara topraktır klibi tarkan yeni klip haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan yeni klibi ile hayranlarını sevindirdi Melek'lerim. Türk Pop Müziği'nde ki başarısını Tarkan türküleri yorumlarında da yakalayan Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü için klip çekti. Biz de Tarkan sevenlerine ve türkü sevenlere Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler.

YÜKSEL Aksu’nun yazıp yönettiği “Entelköy Efeköy’e Karşı” filmi için Aşık Veysel’in “Benim Sadık Yarim Kara Topraktır” türküsünü yorumlayan Tarkan, önceki gün TEM Stüdyoları’nda türküye klip çekti.

Gündüz saatlerinde başlayan çekimler, akşama kadar devam etti. Özel olarak tasarlanan stüdyoda gizlilik içinde yapılan çekimlere, set ekibi dışında kimse alınmadı. Çekimlerin ardından hayli yorgun olduğunu söyleyen Tarkan, stüdyonun kapısına kadar yanaştırdığı aracıyla oradan ayrıldı.

Bakü’de yılbaşı

Tarkan, yılbaşı gecesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de konser verecek. Ünlü şarkıcı, Bakü Expo Center’da sahneye çıkacak.

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türkü sözleri için BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak dost dost diye nicesine sarıldım benim sadık yarım kara topraktır beyhude dolandım boşa yoruldum benim sadık yarım kara topraktır nice güzellere bağlandım kaldım ne bir vefa gördüm ne fayda buldum her türlü isteğim topraktan aldım benim sadık yarım kara topraktır köyün verdi kuzu verdi süt verdi yemek verdi ekmek verdi et verdi kazma ile dövmeyince kıt...
  2. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  3. Manga - Kara Toprak

Manga - Kara Toprak

Dost dost diye nice nicesine sarıldım, Dost dost diye nice nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Ne bir vefa gördüm ne faydalandım, Her türlü isteğimi ya topraktan aldım Benim sadık yarim kara topraktır, Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude...
  4. Tarkan yeni klip

Tarkan yeni klip

tarkan yeni klip, son albüm, adımı kalbine yaz, klibi, haberleri burada arakdaşlar. Magastar Tarkan, yeni albümü "Adımı Kalbine Yaz"a yeni bir klip daha çekti Melek'lerim:) Tarkan’ın son albüm çalışması “Adımı Kalbine Yaz”ın dördüncü klibi hazırlandı. Albüme adını veren şarkının “Ozinga Club Remix” versiyonuna çekilen klip, ilk kez Tarkan’ın internet sitesinde ve Facebook’taki...
  5. Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü

takran benim sadık yarim kara topraktır türküsü tarkan benim sadık yarim kara topraktır türkü sözleri ve dahası burada arkadaşlar. Az Önce sizlere Tarkan türküleri içersinde en çok beğenilen eski türkülerimizden olan Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi haberlerini sunmuştuk. Şimdi ise Tarkan yorumu ile yeniden can bulan bu mükemmel türkünün sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler....

Sayfayı Paylaş