gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

takran benim sadık yarim kara topraktır türküsü tarkan benim sadık yarim kara topraktır türkü sözleri ve dahası burada arkadaşlar. Az Önce sizlere Tarkan türküleri içersinde en çok beğenilen eski türkülerimizden olan Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi haberlerini sunmuştuk. Şimdi ise Tarkan yorumu ile yeniden can bulan bu mükemmel türkünün sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türkü sözleri burada arkadaşlar. [​IMG]

Dost Dost Diye Nice Nicesine Sarıldım

Dost Dost Diye Nice Nicesine Sarıldım

Benim Sadık Yarim Kara Topraktır

Beyhude Dolandım Ey Yar Boşa Yoruldum

Benim Sadık Yarim Kara Topraktır, Kara Topraktır

Nice Güzellere Ey Yar Bağlandım Kaldım, Bağlandım Kaldım

Ne Bir Vefa Gördüm Ne Faydalandım

Her Türlü isteğim Ey Yar Topraktan Aldım

Her Kim Ki Olursa Ey Yar Bu Sırra Mahzar, Bu Sırra Mahzar

Dünyaya Bırakır Ölmez Bir Eser, Gün Gelir Veyseli Ey Yar

Bağrına Basar Benim Sadık Yarim Kara Topraktır, Kara Topraktır

Gün Gelir Veyseli Ey Yar Bağrına Basar

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi için BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

valla doğru söylemiş....

3. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

sanki benim gibi beyhude dolanmış,yorulmuş artık....

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak dost dost diye nicesine sarıldım benim sadık yarım kara topraktır beyhude dolandım boşa yoruldum benim sadık yarım kara topraktır nice güzellere bağlandım kaldım ne bir vefa gördüm ne fayda buldum her türlü isteğim topraktan aldım benim sadık yarım kara topraktır köyün verdi kuzu verdi süt verdi yemek verdi ekmek verdi et verdi kazma ile dövmeyince kıt...
  2. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  3. Manga - Kara Toprak

Manga - Kara Toprak

Dost dost diye nice nicesine sarıldım, Dost dost diye nice nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Ne bir vefa gördüm ne faydalandım, Her türlü isteğimi ya topraktan aldım Benim sadık yarim kara topraktır, Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude...
  4. Öyle bir kara sevda kara toprakta biter ?

Öyle bir kara sevda kara toprakta biter ?

Bu şarkıyı kim söylüyor arkadaşlarım. Yani bu şarkıyı ilk kim seslendirdi yada hangi sanatçılar seslendirdi ve bu şarkının bana sözlerini bulun lütfen.
  5. Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi

Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır klibi

tarkan türküleri tarkan benim sadık yarim kara topraktır türküsü tarkan benim sadık yarim kara topraktır klibi tarkan yeni klip haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan yeni klibi ile hayranlarını sevindirdi Melek'lerim. Türk Pop Müziği'nde ki başarısını Tarkan türküleri yorumlarında da yakalayan Tarkan Benim Sadık Yarim Kara Topraktır türküsü için klip çekti. Biz de Tarkan sevenlerine ve...

Sayfayı Paylaş