gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan bunu duyunca mahfolacak!

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

tarkan , tugba ekinci, düet, istinye park, 2011, ilgili bilgiler burada melekler

İstinye Park’ta menajeriyle görüntülenen Tuğba Ekinci, artık Tarkan’la düet yapmak istemediğini söyledi.

Şarkıcı, “Tarkan çok sabit düetler yapıyor. Yenilik sevmiyor. Ben de düet yapmaktan vazgeçtim” dedi.
    Tarkan’ın bu işe ne diyeceği ile ilgili sorulan sorulara da gülümsemekle yetindi,

Sanki Tarkan da Tuğba'yla bir düet yapsam diye yatıp kalkıp Allah'a yalvarıyordu !

Tuğba Ekinci de ne yapsam da magazin günndemine otursam diye sürekli cinlik düşünüyor galiba melekler...:D::D:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Temmuz 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kusura bakmada tugbacık Tarkanın yanında sen nesin ki bakalım Tarkan istiyor mu seninle düet yapmak ki yapacak olsa bile sırf sena jest torpil olsun diye yapmaya kalkışır..

Tarkan bunu duyunca mahfolacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efsun - Duy sesimi

Efsun - Duy sesimi

Duy sesimi Söyleyemem ben derdimi Duy sesimi Söyleyemem ben Sesim yok duyamazsın Çok uzaktayım çok Ben güneşin Doğduğu taraftayım Ben güneşin Doğduğu taraftayım Oradayım, oradayım, oradayım Çok uzaktayım Bilsen çok yanıbaşındayım Elimde bez masandayım Tarlada topraktayım Bir an olsun bakmadığın, unuttuğun taraftayım Duy sesimi Söyleyemem ben derdimi Duy sesimi Söyleyemem ben
  2. Duy Beni!!!

Duy Beni!!!

Kuytularında kaybolduğum şehirden sesleniyorum sana.. Duy beni!! Dilimin ucunda öbek öbek sevdalar biriktiriyorum sana nice zamandır.. Paslı avuçlarımdan yedi iklim döküyorum köprü altlarında titreyen kışların üzerine.. Nedense hala titremekte ellerim,ip üstünde acemi cambaz gibi... Tutuversen elimi aşka çağırırcasına ve durdursan kalbim hariç bedenimdeki tüm...
  3. birileri bizimde sesimizi duysun...

birileri bizimde sesimizi duysun...

haziranda kız bebeğim olacak elbise biberon battaniye oyuncak ne olursa herseye ihtiyacımız var allah rızası için banada elinizi uzatın lütfennn...kargo ödeyecek imkanım yok yardım lütfen... duacınız olurum elimden gelen bu çünkü cafeden yazıyorum ...fırsat buldukça giricem nete.yardımlarınızı esirgemeyin allah rızası için...
  4. rabbım duy artık sesımı

rabbım duy artık sesımı

rabbım dun yıne dayak yedım,hemde sevdıgım ınsandan.vurdu vurdu vurdu.acıyan etım degılkı rabbım acıyan ıcım.aılesının benı ıstemedıgını sevmedgını bılıyorum.ama bılıyorum bır bır ımtıhan dayanyorum rbbım,en azından dayanmaya calısıyorum.cunku bılıyorumkı arkamda benı koruyup kollayan bır rabbım.sıgıncak bır kapım var.bunları yazıyorumkı derdımı akıtıyorum.olum artık daha guzel kokuyor...
  5. itirafım sana duy sesimi

itirafım sana duy sesimi

evet benim itirafım da şu an da hoşlandığım kişiye olacak her konuşmamızda kalbimin nasıl çarptığını seni ilk gördüğümde senden nsıl ekilendiğimi tahmin bile edemezsin.Her gün senin için netteyim seni görüpte konuşabilirmiyiz diye ama sen girince arada bir yazmıyorum sanma ki seni umursamıyorum umursadığım için yazmıyorum çünkü duyglarımı anlayacaksın gib geliyor işte o an çoook utanıyorum...

Sayfayı Paylaş