gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tarkan, eski hitleri 'Gül Döktüm Yollarına' ve 'Ölürüm Sana' ile büyüledi ..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri, önceki gece Megastar Tarkan'la başladı. Yeni albümü 'Metamorfoz'un İstanbul'daki ilk konserini veren Tarkan, 4 bini aşkın hayranını; hem yeni hem de eski şarkılarıyla coşturdu. Sahneye beyaz transparan gömlek ve pantalon, gümüş rengi ayakkabılarla çıkan Tarkan, 'Vay Anam Vay'la başladığı müzik ziyafetinde sık sık hayranlarıyla şakalaştı. Sahne önünde tezahürat yapanlara "Aşkım yarın ne yapıyorsun?" diye laf atan Tarkan, yoğun ilgiden çok memnundu. "Bakalım benim enerjime yetişebilecek misiniz?" diye hareketli şarkılarını peş peşe seslendiren Megastar, en büyük sürprizi ise ikinci bölümde yaptı. 30 PARÇA SESLENDİRDİ
    Pembe gömlek ve fularla sahneye dönen şarkıcı, "Uzun zamandır söylemediğim şarkıları söyleyeceğim" diyerek; 'Ölürüm Sana', 'İnci Tanem' ve 'Gül Döktüm Yolarına'yı seslendirdi. Akustik olarak söylediği 'Asla Vazgeçemem' ve 'Dön Bebeğim' ile uzun süre alkışlanan Tarkan, 30 şarkı söylediği konserinin sonunda alkış yağmuruna tutuldu. Açıkhava'yı inleten Megastar, 'Dilli Düdük' ve 'Yak Fotoğrafları' ile 'bis' yaptı.

sabah

Tarkan, eski hitleri 'Gül Döktüm Yollarına' ve 'Ölürüm Sana' ile büyüledi .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Ölürüm Sana

Yeşim Salkım - Ölürüm Sana

Ölürüm sana Gün olur, hasret vurur, sevdam ölür Gün olur, kalbim durur, gülüm kurur Ne yapsam, ah ne etsem Sevdan beni gelir bulur Yine sarar, yakar, her yanımı, kanımı Ölüm ol, istersen al canımı Sabahlara beş kala, yine gel bana Bilirsin aklım sende, acı da verse bana Ölürüm sana canım Yasakmış, günahmış, ne tasam, ne gamım
  2. Murat Başaran - Sana Ölürüm

Murat Başaran - Sana Ölürüm

Seni sevdim canım İnat etme alırım Of ben alırım Seni çok çok sever Nasılda kıskanırım Of kıskanırım Bir canım var be gülüm Al o da senin sana veririm İki dudağından çıkan Tek heceye bakar Öl de ölürüm Ben sana sana sana ölürüm Ölürüm ölürüm sana ölürüm Sana değer bunu bilirim Of ben bilirim Çek vur titrersem namerdim Ölürüm ölürüm sana ölürüm Sana değer bunu bilirim Of ben...
  3. Gençliğin ve güzelliğin yolu gül

Gençliğin ve güzelliğin yolu gül

gülden gelen güzellik, gül cilt, gül güzellik, gül bakım ürünleri, gül güzellik ürünleri ve merak ettiğiniz bilgileri burada arkadaşlar. Genç ve güzel olmak için, ithal ürünlere bir çok para harcıyoruz. Gül şehri Isparta ithal ürünlerin yerini aratmayacak, gülden gelen güzellik ürünleri alternatiflerini sunuyor bizlere Melek'ler. Yüzde yüz yerli ve doğal bir ürün olan gülden elde edilen...
  4. Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri Bir Çocuk Sevdim sinanın meyhanede dinlediği şarkı Bir Çocuk Sevdim adlı dizinin son bölümünde Sinan'ın meyhanede dinlediği Gül Döktüm yolları şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yollarına gül döktüm gelir de geçer diye Geçmedin boynum büktüm başka yar seçer diye Menekşe,lale,hanımeli,güzel huyun yoktur bedeli...

Sayfayı Paylaş