gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü - Arkadaşlar hepinize merhaba diyor ve mega star Tarkanın Gülüşü Bir Başka Şarkısının Sözlerini yazmanızı bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarkan Gülüşü Bir Başka Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan, acımayacak, 2011, şarkısı, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... Son zamanlarda kendinden pek iyi söz edilmemiş olsada Tarkan bir hit bundan öteside yok ne yapsa olay ne söylese olay olan Tarkan bence tam bir megastar bu ona yakışıyor.şarkıları dilden dile dolaşıyor yalnızca Türkler değil yabancılar tarafındanda seviliyor.Tarka'nın Acımayacak şarkı sözleri sizler...
  2. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...
  3. Tarkan'dan Gülüşü bir başka şarkısı sözleri

Tarkan'dan Gülüşü bir başka şarkısı sözleri

Tarkan Gülüşü bir başka şarkısı sözleri Tarkan gülüşü bir başka sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Mega Star Tarkan'ın hit şarkılarından biri olan Gülüşü Bir Başka adlı şarkısının sözlerini sizler için ve tüm Tarkan hayranları için paylaşıyoruz. Gün gibi doğdu yarim zifiri karanlığıma Tam ümidi kesmişken yetişti imdadıma Bundan böyle ben ölsem de gam yemem Bu dünyanın...
  4. Tolga Futacı Başka Bahar Şarkı Sözü istiyorum

Tolga Futacı Başka Bahar Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Tolga Futacı Başka Bahar Şarkısının sözlerini biliyorsanız bana da yazmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için çok tşk ederim.
  5. Tolga Futacı'nın Seslendirdiği Başka Bahar Şarkısının Sözleri

Tolga Futacı'nın Seslendirdiği Başka Bahar Şarkısının Sözleri

tolga futacı başka bahar şarkı sözü tolga futacı başka bahar Sevgili melekler, genç pop müzik şarkıcılardan Tolga Futacı 'nın seslendirdiği bir şarkı ile karşınızdayız. İşte Tolga Futacı Başka Bahar şarkı sözü... Sevgilim canım yandı çok Hayat yüzünden senin suçun yok Ben öğretilenlere hiç karşı koymazdım Hayır demezdim Sendeyim.com - Şarkı Sözleri | Rüya Tabirleri | Radyo Dinle Adanmış...

Sayfayı Paylaş