gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan hayranlarını yerinde oturtmadı!

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

tarkan konseri harbiye konseri tarkan acik hava konseri megastar tarkan konserleri hakkinda bilgiler burada meleklerim Merhaba melekler,
    Bu zamana kadar bu kadar popcu geldi gecti ama benim icin hakikaten hem sesi hem yorumu hemde performansiyla yeri dolmayan tek sanatcidir Tarkan...Yaptigi her iste basarili, sansasyondan uzak, sadece sanatini yapan megastar Tarkan, Geleneksel harbiye acik hava tiyatrosundaki konserlerine basladi, 4 gun ustuste konser verecek olan Tarkan, 3. konserini gectigimiz aksam 7 bin dinleyiciyle gerceklestirdi...

Bircok unlu ve isadaminin katildigi konserde, Tarkan ilk bolumde eski albumlerdeki slow parcalarini okudu, daha sonra ''Simdi Azma Zamani'' diyerek :) yeni albumunun hit sarkilarini seslendirmeye basladi, konser boyunca ne kendi yerinde durdu, ne de seyircileri oturttu, kendisine basarilarinin devamini diliyoruz,

Ayrica son albumunun benim icin en guzel parcasi olan Adini kalbime yaz video klibini sizlerle paylasmak istiyorum hadi hanimlarr :tilili:

melike gunduzalp bunu beğendi.
Tarkan hayranlarını yerinde oturtmadı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan biyografisi

Tarkan biyografisi

Tarkan, 17 Ekim 1972’de Almanya'nın Alzey kasabasında, altı çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olarak doğdu. Müzik aşkı daha 3 yaşlarında başlayan Tarkan, 6. sınıfa geçerken, 14 yaşında Türkiye'ye döndüğünde, müziğe duyduğu bu büyük ilgi onu lise eğitiminin yanısıra Türk Sanat Müziği dersleri almaya yöneltti. 1990 - 1992 yılları arasında devam ettiği Üsküdar Musiki Cemiyetinde, kendisini müzik...
  2. Tarkan - Bounce

Tarkan - Bounce

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tarkan - Uyan

Tarkan - Uyan

İki gözü iki çeşme Hepimize sesleniyor Deva bul bu derde Gel beni kurtar diyor Kanadı kırık kuş gibi Garibin içi kan ağlıyor Beni ateşe atmadan önce Vicdanına bir sor diyor Uyan uyan uyan uyan Koy elini kalbine geç olmadan Bu yolun sonu yokuştur deme Dağları aşarız eğer inanırsan Uyan uyan dostum uyan Koy elini kalbine geç olmadan Bir olur geliriz üstesinden Her şey mümkün eğer...
  4. Tarkan zayıflıyor

Tarkan zayıflıyor

mega star Tarkan zayıflamak için yağlarını aldırıyormuş..... AYRILIK DEĞİL ESTETİK ERİTMİŞ! BİLGE'DEN AYRILDIKTAN SONRA KİLO VERDİĞİ GÖZLENEN TARKAN'IN NEDEN ZAYIFLADIĞI ORTAYA ÇIKTI. Bilge Öztürk'ten ayrıldıktan sonra 10 kilo veren ve 'Birlikteyken çok abur cubur yiyorduk, ayrılınca zayıfladım' diyen Tarkan'ın yağlarını aldırdığı konuşuluyor. Tarkan'ın daha çabuk zayıflamak için bu yola...
  5. Wilma Elles Hayranlarını Çıldırttı

Wilma Elles Hayranlarını Çıldırttı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanıdığımız ve dizide oldukça nefret edilen bir karakter olan carolin'i canlandıran oyuncu imza gününde hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı ve tepkileri çekti.Sizler için haberin devamını ekliyorum. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de ki Carolin karakteriyle şöhret olan Alman Wilma Elles,Forum İstanbul Fashion Weekend kapsamında önceki gün podyuma çıktı. Elles...

Sayfayı Paylaş